Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, akinek volt már öngyilkossági kísérlete?

Figyelt kérdés
Kiugrott a hetedikről, de néhány karcolással megúszta.

2020. jún. 29. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert bitang szerencsés lehet, ha a 7ről ugrott és csak karcolásai lettek. 🤣🤣Vinném a legközelebbi lottózóba 😅😅
2020. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen, járnék, mert nekem is volt.
2020. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

#12

Járunk akkor? #6 voltam :D

2020. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem jarnek. Nem szeretem az ilyen kis depigombocokat.
2020. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Depigombóc. :DDDDDDD
2020. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem, egy labilis emberre nem lehet alapozni egy kapcsolatot, nem lenne kedvem/energiám pátyolgatni a lelkét vagy megoldani a problémáit és nagyon feszélyezne a tudat, hogy bármikor elveszíthetem, mert önző és nem gondol arra, aki szereti.
2020. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mondjuk olyan esetben lehet, nem vállalnám be, ha mondjuk hetente kétszer lenne kísérlete, de ameddig tesz az ellen, hogy a lelkiállapota javuljon, és őt szeretem, kitartok mellette. Ha pedig már nincsenek egyáltalán öngyilkossági gondolatai, mondjuk évek óta, akkor nem skatulyáznám be amiatt, mert ez a dolog megtörtént. Visszacsinálni már úgysem tudja.

(Nekem is voltak nagyon erős öngyilkossági hajlamaim, utoljára 5 éve, bántalmazó környezet miatt. Azóta onnan elkerültem, járok terápiába, folyamatosan keresem az önfejlesztési lehetőségeket, köszönőviszonyban sincs az akkori állapotom a mostanival. Szóval van ilyen, hogy valaki talpra áll, és kigyógyul.)

2020. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Az addig oké szerintem, ha valaki nem akar járni egy ilyen személlyel, de a válaszok egy részén azért látszik, hogy ma, Magyarországon még mindig elég hülye elképzelése van a többségnek a mentális problémákról.


Az öngyilkos hajlam nem "ökörség" és az ilyen személy sem "depigombóc".

Szedjük már össze magunkat, emberek...

2020. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Miután volt benne részem. Egy évig tartott a szakítás, mert folyton meg akarta ölni magát mikor látta, hogy komolyan gondolom"nem a te hibád, de értsd meg, nem tudok nélküled élni"

2x kórházba is került, begyógyszerezte magát.

Borzasztó volt, főleg úgy lenni, lefeküdni valakivel, hogy a hátad közepére se kívánod, csak félsz, hogy megint megteszi... köszönöm, egyszer elég volt.

2020. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

En egy ilyennel szerettem volna kezdeni, na persze nem emiatt, csak ennek ellenere. De annyira beteg lelek, meg zuros is, hogy miatta nem lett semmi. Ma mar orulok, nagyon tetszett a kulseje, ezert akartam.

Lenyeg, hogy a jovoben nem lennek tamasza akkor, ha ujra gond lenne, mert fiatalon meg azt hittem, meg lehet menteni valakit, de ma mar tudom, hogy nem.

Es zsarolni nem hagynam magam, kemeny lennek.

2020. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!