Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hiányolna a legtöbb lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hiányolna a legtöbb lány, avagy éppen ez az amire legbelül vágynak?

Figyelt kérdés

Nézzünk körül a fiatal férfiak között.

Az egyik hobbija, hogy számítógépes játékokkal játszik, a másik sörözik napi szinten...sőt én még olyat is ismerek aki társasjátékokkal játszik amik fantázia világban játszódnak.


Ezek az emberek barátnővel rendelkeznek, elég sok esetben.


Ezzel szemben, leírom a kérdés magját:

Mit gondoltok az olyan férfiakról, akik tényleg csinálnak dolgokat?


Kivéve persze sörözés, bulizás, játékok és naplopás...


Helyette, rengeteget utazik, külföldön tanul, sportol, egészségesen táplálkozik, nem drogozik, tanult és jó pénzt keres és keresett egykori és jelenlegi a vállalkozásaiból.


Megvetem a naplopó életmódot és nem azért, mert sosem voltam olyan, sőt... a piacon található összes illicit bódító tapasztalatban volt részem, sőt raboskodtam.

Játékokról beszéltem, igen, rabja voltam életem során annak is, 15 évesen, az is kemény dolog...

Túlevés? hogyne! 36-os BMI-vel rendelkeztem és magas vérnyomással. Ez azt jelenti hogy "elhízott" kategóriában voltam.

Aztán 9 hónap alatt változtattam.


Sorolhatnám még itt hosszasan, hogy milyen élettapasztalatokon mentem keresztül... de ehelyett most rá térek a lényegre.


A mai világban ha a környezetemre hallgatok akkor egy elhízott alkoholista, drogos, gamer lennék egy béna állással.

A párkapcsolatok fontos része az elfogadás. Jó tudni, hogy a párunk sem tökéletes, így van?


Ha végig olvastad ezidáig, nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy lányként neked vonzó e egy olyan férfi mint én.

Esetleg lehet, hogy a fejedben úgy éreznéd, hogy nem vagy elég?

Vagy teljesen rendben lenne neked, hogy ő ilyen és nincsenek meg a "kis" sötét gyengeségei.


Ettől még persze nem tökéletes, mert hajlamos arra, hogy "túl" sokat dolgozzon a vállalkozásán, amivel segít az embereken.



2020. jún. 30. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Szóval nem érted, hogy miért nincs barátnőd, pedig te ennyire jó ember vagy?

Hát ezért itt: "emberek barátnővel rendelkeznek". Teljesen eltorzult képed van a párkapcsolatokról. Azt hiszed, hogy ez neked járna, mert így meg úgy teljesítesz és hogy a nők hibásak, mivel inkább gamer srácot választják, mint téged.

Ugyanakkor a leírásodból gyanítom, hogy társaságba nem jársz, nem ismerkedsz, nem szólítasz le nőket. Lehet, hogy egy ilyen gamer az életben nem ért még el sokat, de legalább tudott annyira szocializálódni, hogy megismerkedjen egy nővel.


F

2020. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem az, hogy úgy érezném, nem vagyok elég, hanem így felmerülne bennem, hogy akkor mégis mit csinál csak úgy, szórakozásból? És velem mit csinálna csak és kizárólag azért, mert jó érzés, de amúgy értelme és explicit haszna nincs?

Szerintem van átmenet a két véglet között, a páromnak komoly munkahelye van, felelősségteljes beosztásban, mégis heti 1-2x megiszik egy doboz sört és ha olyan kedve van, igenis leül este WOW-ozni vagy akár velem is simán játszik valamit (igen, akár társasjátékot, de akár PS-en vagy PC-n valami co-op játékot. Nem tudom, miért olyan vérlázító a fantáziavilágban játszódó történet, személy szerint rajongok az ilyesmiért könyvekben, filmekben is, de ez persze személyes preferencia kérdése). Nem feltétlenül kell minden "bűnös" dolgot kiiktatni az ember életéből, hogy lehessen jövője és egészséges, normális életet élhessen. Nyilván az sem jó, ha valakinek semmi célja, csak 0-24 játszik és tömi a fejét chipsszel és mindenféle szeméttel, de ha amúgy a mindennapokban dolgozik magán, a jövőjéért, a mi közös jövőnkért, akkor nem látom az általad felsorolt borzalmas dolgokat olyan rettenetesnek. Ellenben abban nincs sok boldogság és öröm, amikor valaki olyan szigorú szabályok szerint él, hogy gyakorlatilag bármi, amit csinál, annak értelmének kell lennie és hosszú távon hasznosnak. Szerintem kellenek kis kilengések, máskülönben mikor élsz? Érted.

2020. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit tettél, azt magadnak tetted. Ha lenézed azt, aki nekem/nekünk tetszik, akkor bizony engem is lenézel, mert hasonlót keresek. Akkor mit akarsz tőlem? Hiszen az én életem szar, csak vesztegetem az időm és nincs megfelelési kényszerem a magadfajták felé sem.


Mást nem tudok hozzáfűzni. Jobbnak nem tartalak magamnál, egyszerűen csak nem akarok ilyen ember mellett élni

2020. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ta az élet nagy igazságaira, vagyis igazságtalanságaira keresed a választ. Se ilyen nincs, se olyan. A dolgok csak megtörténnek.


Lehetsz te a világ legszuperebb embere, és ezzel együtt lehetsz egyedülálló. Lehet valaki a legnagyobb tróger, és dúskál a legjobb nőkben és a földi élvezetekben.

2020. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hobbikon vagy az életmódon múlik, hogy ki vonzó és ki nem. Egy totál átlagos melós, aki munka után megiszik egy sört ugyanúgy lehet vonzó, mint mr Teréz anya, akinek a legnagyobb hibája, hogy néha túl sokat segít másoknak. Az egyik kérdésnél írta egy nő, hogy ő szar ember és egy hozzá hasonlóan szar embert keres párnak. Én is ugyanígy vagyok, nem egy szenthez méltó élethez keresek párt, hanem egy olyan pasira vágyom, aki hozzám illő partner. Én is megiszok néha ezt-azt, drogok közül is van, amit kipróbálnék, ha lehetőségem lenne rá. Nem pörgök 0-24-ben, igenis van, hogy egy-két napig csak az ágyamban fetrengek és sorozatokat nézek, nem mindig van patika rend a környezetemben. Ennek ellenére a kötelességeimet gond nélkül elvégzem, minden feladatomat időben és megfelelő minőségben teljesítem, lelkiismetefurdalás nélkül le tudom tenni a munkát, be tudom osztani az időmet úgy, hogy a feladataimra és a pihenésre, szórakozásra is jusson idő. Ilyesmi párt keresek, szerintem nem ott kezdődik a naplopóság, ha valaki meló után egy órát gépezik, hanem ott, ha felmond a munkahelyén, hogy 0-24-ben gépezhessen vagy ha elfelejt elmenni a gyerekért az oviba, mert annyira bele van merülve a játékba.
2020. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös. Én erre úgy jöttem rá, hogy világ életemben a tökéletességre törekedtem, meg akartam felni magamnak, másoknak a környezetemnek. Látszólag minden szépen alakult, egy kívülálló azt láthatja, hogy milyen sikeres vagyok, boldog család stb. Egyébként meg boldogtalan vagyok, és eldobnék magamtól mindent, csak hogy egy új életet kezdhessek újra, fiatalon.
2020. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként hasonló vagyok sokat dolgozom magamon, sportolok, építem a karrieremet, stb. A kutyát nem érdekli ha nem vagy szép. A párom nem a hobbijaim miatt szeret. Gondolom ez fordítva is így lehet.
2020. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es, ez így van, de ehhez tedd még hozzá a kémiát is. Sajnos vannak emberek, akik a büdös életben sem fognak szexuális vonzalmat kiváltani a másik emberből. Van aki egy toprongy emberileg, a külseje is max csak átlagos, mégis mágnesként vonzza be az "érdeklődőket". A testi adottságokat meg már meg se említem.
2020. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el ezt a kérdést, komolyan.

Szerintem nem kell, hogy minden egyes cselekedetünknek legyen magasztosabb célja, és nem kell minden hobbinkból pénzt csinálni.


Szimpatikus, amiket csinálsz, bár megjegyzem, hogy az egészséges táplálkozás és az utazás szeretete nem zárja ki, hogy szívesen játssz a DnD-vel, mert gondolom, arra gondoltál. Legalábbis az mostanában a legnépszerűbb szerepjáték. Mellesleg ezek szerintem fejlesztik a fantáziát.


Valami azonban egyáltalán nem szimpatikus:

"A mai világban ha a környezetemre hallgatok akkor egy elhízott alkoholista, drogos, gamer lennék egy béna állással."

Ez. Még csak 9 hónapja változtál meg elvileg, tehát még vissza is eshetsz(már bocs), és mégis olyan magas lóról beszélsz, mint a business classos csaj.


Ezt a véleményt pedig úgy mondom, hogy egészségesen táplálkozom, hosszú párkapcsolatban élek. Piacképes diplomám van, de szeretnék még egyet. Ettől függetlenül szeretem a társasjátékokat, számítógépes játékokat, hát a fene egyen meg.

2020. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Ácsi! Utolsó! Kimondtad a lényeget: PÁRKAPCSOLATBAN élsz. Itt kettéágazik a dolog. Sok ember azért hajt a nagy "megvilágosodás" és a nagy megváltozás felé, hogy legyen már végre párkapcsolata. Szóval ezek a világmegváltó tervek leginkább azért vannak, hogy valaki, valahol fogadjon már el végre. Oké. A másik út az, hogy már párkapcsolatban élsz, de az nem jó. Itt is döntés kényszerben vagy. Folytatod vagy nem? Ha igen, sz*r az egész, de nem vagy egyedül. Ha szakítasz/elválsz, akkor kikerülsz megint a gyilkos arénába, ahol kilóra mérnek a húspiacon, ennek minden aberrált és árnyoldalával együtt. Lehet játszani a boldog szinglit, megint lehet erőltetni a nagy változtatásokat.


Sőt, ki merem jelenteni, hogy a kapcsolatok vagy házasságok többségét a megszokás tartja össze, korántsem a harmónia meg a tökéletes szexuális élet. A kor vagy a kapcsolat előrehaladtával mg hatványozódnak a problémák, a szex már nem működik, beindulnak a kifelé kacsintások. 20 évesen ezt nem hiszem hogy megérted, és ennek semmi köze sincs a gerinchez vagy az intelligenciához.

2020. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!