Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy még jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy még jobban felhívjam a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinek valószínűleg tetszem, erre sok jel volt, mások is mondták, de nem mer lépni, legalább tíz évvel idősebb nálam. Nem vagyok szerelmes belé, de egy kicsit tetszik. Valamikor említette, hogy a férfiak félnek a visszautasításomtól, mert eddig rengeteget kikosaraztam.

A megérzéseim általában nagyon jók, és el tudom képzelni, hogy vele lesz családom és jövőm.


2020. jún. 30. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá néha hogy telik a napja, ha beszélgettek említsd meg neki hogy milyen jó lenne már egy normális érett férfi, dicsérd meg a ruháját vagy bármit, próbálj minél többet a közelébe lenni,viccelődj vele úgy hogy vegye a lapot hogy neked tetszik.
2020. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed, akkor nincs gond, kalandra fel:)!
2020. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!