Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek milyen viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek milyen viselkedés jön be a csajokban? Mi az amivel felhívják a figyelmet magukra? Amitől izgalmasak lesznek számotokra?

Figyelt kérdés

Mik azok a szavak amik beindítanak? Vagy éppen tettek? És most csak ilyen kezdeti dolgokra gondoltam.

"Csábítás" fázisban.


2015. febr. 4. 22:59
 1/6 CptTomato ***** válasza:
100%
Ha kiderül hogy tablettát szed....és ha megérinthetem a rajta lévő fehérneműt...
2015. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A külső az, amivel fel tudja hívni magára a figyelmet így nő. Ha nem tetszik, akkor nem fogok vele ismerkedni sem.
2015. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szexi vadmacska nézés.Vagy mikor a kezébe vesz egy tollat és elkezd vele "játszani".Ezek kikészítenek :)
2015. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kedvesség.

A külsőnek jó az átlagos is.

Ha aranyos,mosolygós.

Csábításnál mien izgalomrol beszélsz?

MIRŰ BESZÉLÜNK?

Ha nagyon kedvesen bánik az embrekkel azt én egész nap ölelném.

Korházban egy átlagos japán csaj is olyan kedves volt :)

Tudott magyarul azt tegyük hozzá.

Szerintetek nyállas vagyok? :)

2015. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha egy nő nem szégyelli kimondani, ha gondja, mérge van, tud rondán beszélni (persze mértékkel), tehát ha kissé erőszakos, az nekem bejön.
2015. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol és mikor.
2015. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!