Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozó fiúk/férfiak, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó fiúk/férfiak, mennyit költötök a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Konkrétan eltartom
2020. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Attól függ, ha csak néhány hónapos a kapcsolat akkor 10.000 körül, ha már régebbi akkor max 20.000.


Annál többet nem kell, egyrészt mert te is dolgozol a pénzért ezért dolgozhat ő is a sajátjáért. Másrészt a szakitotok akkor nem kell azon enni magad hogy mennyi lét költöttél rá!!


Végül ha így is veled marad akkor szeret így tuti király vagy öcsém!!!!!

2020. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0, nincs barátnőm.
2020. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Egyelőre eltartom a saját színvonalamon.
2020. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

En most epp nem dolgozom, szoval a parom fizet mindent, de azon kivul, hogy vettunk hetvegen nekem egy furdoruhat, semmi egyebet nem vasaroltatok most vele, kiveve ilyen aprosagokat, ha elfogy az alapozom (ket havonta kb 3000 ft, eddig egyszer kellett neki venni), tusfurdo, dezodor, mittomen, ami kell es nem varhat. Kajat fizeti es a szamlakat egyedul, de mivel sajat lakasom van igy az utobbi nem olyan hatalmas tetel. Mostanaban ugye nem igazan lehetett sok helyre menni, szoval programokat nem nagyon kellett allnia.

Normal esetben ha nem szamolom a kaja / szamla felezest, akkor szerintem maximum 10-20 ezret koltunk egymasra atlagban, amikor valami programra megyunk akkor nem szoktunk felezni, az egyikunk kifizeti mindkettonk reszet, de mivel ez valtakozik, mikor ki fizet, igy nem tudnek pontos osszeget mondani.

2020. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb. annyit, amennyit ő rám. Néha én fizetek a boltban, kajáldában, néha ő.
2020. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetek néha ő ez a normális
2020. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
50-100 között, 150-200 között ha az útiköltséget is nézem, de ez most ideiglenes állapot.
2020. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok 🤣🤣
2020. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A közös programokra költök főleg, amikre én hívom el általában és szerintem ezt úgy illik. Néha egy-egy rózsa, meglepetés csoki vagy hasonló.


Rezsi, kaja, kutya közös, ruháit, gépeit, egyéb eszközeit, kozmatikumait állja maga, jó állása van jó fizetéssel, nem szorul rám.

2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!