Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt költötök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt költötök egy nőre/barátnőtökre havonta? Mennyi az az összeg, amit érdemes egy nőre fordítani?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez a kérdés benned egyáltalán megfogalmazódik, akkor neked nem való barátnő. Ezt komolyan mondom. Aki az ismerkedésbe, randizásba, párkapcsolatba belekeveri a "business"-t, az ne menjen nők közelébe, annak nem való a szerelem.
2017. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
úgy beszélsz a nőkről, mintha valami háziállatok volnánk, akiket el kell tartani, etetni, itatni kell és néha venni nekik egy-két játékot, gumicsontot. mi az, hogy érdemes? egy párkapcsolatban természetes, hogy a felek osztoznak a dolgokon, szívesen hívják meg a másikat erre-arra, fizetik közösen a programokat (ez mindkét félre vonatkozik). ha számolgatod a pénzt, amit a szeretteidre költesz, az már régen rossz.
2017. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha azon töröd a fejed, hogy olcsóbb-e barátnőt tartani, mint prostihoz járni, akkor az utcasarkon keresgéld a barátnőidet. Nekik elég a pénz is, nem kell velük törődnöd
2017. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a többi válaszolóval. Életem során minden párkapcsolatomban vagy egyenlően osztoztunk a költségeken, vagy még olyan volt inkább, hogy én segítettem ki anyagilag a páromat, mert akkor nekem jobban ment, és az összes barátnőmnél is ez a felállás. Nem minden nő várja, hogy eltartsd, ajándékokkal halmozd el, hogy majd cserébe széttárja a lábát. Akkor már tényleg egy hivatásosnál keresd az örömöt, ott legalább nyíltan beszélhettek a számokról, és nyíltabb kártyákkal játszotok.

33/N

2017. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem ezen töri, hanem önmagát nyugtatja, hogy mennyi pénzt megtakarít nő nélkül.
2017. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnének értelmes válaszok is! Ha nem tudtok a kérdésre válaszolni akkor inkább lépjetek tovább.
2017. okt. 14. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Tessék egy normális válasz:

Egy nő, aki szeret téged, hűséges hozzád jóban és rosszban, és bármit megtenne a te boldogságodért MINDEN PÉNZT MEGÉR!

Megfelel?

2017. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
#7 Ez a kedvenc válaszom :) Nagyon találóan megfogalmaztad.
2017. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Volt egy exem volt egy kislánya mástól, ő különben egy nagyon kihasználós lány lett a kapcsolatunk második felében amikor is nem (akart) dolgozott, hülye voltam vagyis szerelmes nem vettem észre. De tiszta szívből önzetlenül a fizetésem 2/3át is elköltöttem rájuk,külön éltünk Ha szüksége volt valamire megkapta,akár a hitelkeretembe is belecsúsztam. Előtte lévő hosszabb kapcsolatomban még főiskolások voltunk együtt éltünk, ott volt hogy valami (szerintem is értelmes) dologról álmodott megkapta akár 40e ft értékben is, volt hogy elvittem vacsorázni,volt hogy ő engem. Nekik pl elmentem összevágni 10köbméter fát, mert szerintem egy kapcsolatban ez alapvető ha úgy nézzük ez is ráfordítás. Summa summárum: ha szeretsz valakit akkor nem sajnálod rá a pénzt,egyéb javakat. + általában akinek adsz attól vissza is kapod, pl veszel neki egy drága parfümöt ő főz neked egy bonyolúlt ennivalót...
2017. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne _rá_ költeni? Van neki is pénze meg joga is költeni magára. Magunkra meg majd költünk közösen.
2017. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!