Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom gyereke szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom gyereke szinte egyidős velem?

Figyelt kérdés

23 vagyok,egyetemista,minden 2 éve kezdődött,megismertem egy psit aki a 40es évei közepén jár.

Eléggé közel kerültünk egymáshoz,de nem jöttünk össze,mert kételkedett benne,hogy a korkülönbség ellenére működne.

Most viszont úgy néz ki,együtt leszünk. (Nem,nem a pénzéért vagyok vele,nekem is van)

Egyszerűen szerelmes vagyok bele,magyon. Mindig is az idősebbek vonzottak,lehet köze van hozzá annak,hogy apukám kiskoromban elhagyott és hosszú évek óta nem tudok róla semmit.

Mindegy,szóval az a gond,hogy ennek a férfinek a lánya 1,5 évvel fiatalabb csak nálam és egyszerűen képzelen engem elfogadni. Mióta rudja,nem áll szóba az apjával,pedig előtte nagyon jóban voltak és minden héten találkoztak.

Mit tudnék tenni?:(

23L



2020. júl. 1. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Semmit, hagyd el.

Nem illik olyannal kezdeni, aki az apád is lehetne, főleg, hogy a család is szétmegy miattad.


Vagy maradhatsz és nézheted hogyan lesz emiatt boldogtalanabb egy 40-es pasi.

2020. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

*Már több mint 10 éve elvált a gyereke anyjától,azóta nem volt felesége.

Ez kimaradt

2020. júl. 1. 00:29
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Majd elfogadja hogy apukája egy lánya korabelivel jár. Bár furcsa lesz majd azt mondania neked hogy anya. 😏


Szóval ha szereted a pasit akkor nem értem miert olyan nehez megtalalni magadban a választ. Tenni nem tudsz csak jelen lenni kedvesen es elfogadoan.

2020. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

A lányának semmi köze hozzá, hogy jártok-e vagy nem.

Szerintem ne várd el tőle, hogy anyunak szólítson:)

A többi nem számít.

2020. júl. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 acelsziv ***** válasza:
35%
Mindjárt hányok...
2020. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Akkor nem hiszem, hogy a szülei válása miatt viselkedik így. Nyilván az anyja se uszíthatja ellened, vagy bárki ellen, ha 10 éve elváltak (bár, ki tudja).

Valószínűleg inkább ütközik az értékrendjével ez a kapcsolat. Majd az apja eldönti, hogy engedi-e a 21 éves lányának bírálni hogy ő kivel van együtt...

Az én szüleim is elváltak, 22 vagyok. Apa 50 éves, a barátnője 35. Igazából, az ő dolguk? Ha 25 lenne se zavarna, én annak örülök ha apám boldog. De kinek mi a fontos, ugye.

2020. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik barátnőm 12 éves volt, mikor elváltak a szülei. Az apja összejött egy akkor 19 éves lánnyal. Azóta összeházasodtak és lett 4 gyerekük. Ez csak tőletek függ, hogy mit hoztok ki a dologból.
2020. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

"Mindegy,szóval az a gond,hogy ennek a férfinek a lánya 1,5 évvel fiatalabb csak nálam és egyszerűen képzelen engem elfogadni. Mióta rudja,nem áll szóba az apjával,pedig előtte nagyon jóban voltak és minden héten találkoztak." - Kérdező, ez a gyerek problémája, ti nem tudjátok megoldani helyette.

Nyilván ne akarj pótszülő lenni, de egy normális baráti kapcsolat simán lehetne köztetek a gyerekével.

Szóval nem tudom, nálam alap, hogy nem ugatok bele a gyerekem párkapcsolatába, de tőle se tűröm el, hogy beleugasson az enyémbe...

2020. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Te nem érzed, hogy ez mennnnnnnnyire gáz?

24N

2020. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Perverz
2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!