Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy nyári szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy nyári szexkapcsolatba egy fiúval, ha kisvárosban élnétek és mindenki ismer mindenki helyzet van?

Figyelt kérdés

Egy településen lakunk, vonzódunk egymáshoz, de szerintem egyikünk sem gondolja ezt komoly kapcsolatnak, csak szexnek ha majd ott tartunk, most csak találkozgatunk, de a kémia nagyon megvan. Őt is és engem is ismer mindenki. + ő fiatalabb is, mint én.

Én 26L, ő 23F



2020. júl. 2. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
A kisváros r*bancának fognak tartani az ottani emberek.
2020. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de nem mennék nyilvános helyre, semmi fotó, és semmi chat.
2020. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nevetséges vagy, igazából már a kérdésen sem csodálkozom.
2020. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én elmegyek a nagyvárosból és megduglak ha jól nézel ki és erre vágysz.
2020. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oldjátok meg diszkréten, hogy senki ne lásson együtt titeket. Vagy elmentek egy másik városba, béreltek egy hotel szobát és dugtok kedvetekre.
2020. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tartasz tőle, hogy netán kiderül akkor ne. Még ha nem is pletykás 1-2 embernek simán elmondhatja. De te ismered mennyire megbízható stb.
2020. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerném az illetőt és tudnám róla, hogy képes és hajlandó diszkréten kezelni a dolgot és nem az lesz az első dolga szex után, hogy felhívja anyut, aput, a nagyikát, keresztanyut, a szomszéd Pista bát, a haverokat meg az általános sulis osztályfőnökét, hogy elújságolja, hogy mi történt, akkor igen.
2020. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmaznék, hgy inkább egy nyári kaland. Mert mellette eljárnánk közösen, ahogy eddig is, heti 1-2 napot beülni valahová, sétálni, de semmi komoly kapcsolat sem lenne.
2020. júl. 2. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
De mi a gond, amiért titkolni kellene?
2020. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mèrtnem vallod be kerdező hogy mindketten fiùk vagytok..

Menjetek zàrt helyre es add a szàjàba a bolondot...

2020. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!