Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lerázni? Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lerázni? Kezd aggasztani a helyzet!

Figyelt kérdés

Online megismerkedtem 4 éve egy nálam 6 évvel idősebb férfival. Személyes találkozóig nem jutottunk el, mert így döntöttem. Lett is kapcsolata, ami már véget ért.


Mióta nincs kapcsolatban, minden nap ír pár sort és 3 naponta elmondja, hogy szeretne randizni és elvinni ebédelni. Nem számított, hogy kapcsolatban voltam èn is, írt.


Már én is egyedülálló vagyok, de megmondtam neki érthetően, hogy nem akarok kapcsolatot. De túltolta, mert írta, hogy ebben az esetben “csak baráti alapon ír”. Már vissza sem írok neki, csak heti egyszer, de így sem veszi a lapot.


Nem is olyan régen küldött egy szelfit a lakhelyemtől kb 50 méterre, holott nem mondtam el neki, hol lakom. Arra gondoltam, ha legközelebb ír, megmondom neki, hogy elmegyek a rendőrségre, ha nem hagy békén...


Hogy tudnám lepattintani véglegesen? Aggaszt már a dolog.


2020. jún. 27. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mond meg neki határozottan, hogy nem és kész. Ha tovább zaklat akkor pedig jelentsd fel, de ne kommunikálj beszélgess vele tovább.
2020. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kinek a nevében írkálsz te a fazonnak, hogy a fazon másvalakinek hisz téged? Tisztában vagy azzal, hogy ez bűncselekmény?
2020. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszi a lapot, legyél egyértelműbb és mondd meg neki, hogy neked van elég barátod és nem szeretnél még egyet, úgyhogy szeretnéd lezárni vele a beszélgetést.
2020. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen a sajátomban. Nem is értem, honnan jött, hogy más nevében írok neki...
2020. jún. 27. 20:13
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Hetente egyszer sem kellene válaszolnod. Soha.
2020. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek válaszolsz neki. Köszönj el tőle és tovább már ne válaszolj az üzeneteire ha meg zaklatóra veszi a válaszolatlan leveleinek hangnemét rendőrség és zaklatásért feljelentés. Már az meredek hogy tudja hol laksz de az is elképzelhető bár kevésbé hogy nem tudja csak pont akkor és pont ott gondolta küld egy selfie-t. Bár ez kevésbbé hihető de nem lehetetlen hogy nem tudja hol laksz. Ha meg tudja anélkül hogy te mondtad volna neki, akkor necces mert az azt jelenti hogy kémkedik utánad.
2020. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én valakivel nem akarok beszélni, akkor heti 1x sem írok, hanem egyszerűen tiltom az illetőt.Szóval hibázik a történeted.
2020. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy sokan nem megfelelően kommunikálják ki, hogy nem akarnak semmit, és a másiknak ezekből a morzsákból kellene kitalálni, mire gondolhat a másik.


Írd meg neki egyértelműen, hogy nem vagy rá kíváncsi barátként se, írhatsz pár indokot is hozzá. Ha valamikor fontos volt számodra, egyszer beszéljétek ezt meg, szánd rá azt a 10-20 percet, hogy ő mit reagál. Egyértelműen, határozottan fogalmazz, ha ezt követően is zaklat, tiltsd le.

2020. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kedves XY!

Nem akarok veled sem randizni, sem barátkozni. Sem most, sem a jövőben. Ha még egyszer írsz, letiltalak.

További szép életet. "


Ezt követően ha még egyszer ír, letiltod és kész. Ha megjelenik a házadnál, hívod a rendőrséget.

2020. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De a heti egy valasz es a rendorseg kozkott nincs atmenet?

Hogy elso uzenet, nem akarok semmit, istenveled. Masodik uzenet, ne haragudj, de nem akarom, hogy zaklass. Tiltas, zero reakcio. Ha ezek utan is, akkor rendorseg.

2020. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!