Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnátоk a lány helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátоk a lány helyében? Anyagilag meg vagyok szorulva, így most legalább 3-4 hétig nem szeretnék találkozni azzal a lánnyal, akivel komolyabban ismerkedek 2 hónapja. 26F

Figyelt kérdés

Sajnos váratlan komoly kiadásaim lettek most júniusban ami azt eredményezte, h szinte teljesen lenulláztam a számlámat így nekem most még egy üdítőre meghívás is gondot jelentene. Fizetést köv. hónap közepén fogok kapni. Addig bőven el tudom látni magam de ezen kívül szó szerint semmire nem költhetek és ezt jól meg tudom oldani úgy, h csak munkahely és a lakás között ingázok és sehova máshova nem megyek..

Nem akarom megsérteni a lányt mert semmi hátsó szándékom nincs, nem ismerkedek más lányokkal, de valahogy a tudtára akarom adni, h ne találkozzunk pár hétig mert nem szeretnék előtte kiszolgáltatottként mutatkozni.

Lányok ezt ti meg tudnátok érteni?



2020. jún. 20. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nem a teljes elzárkózást javasolnám, hanem az ingyenes közös programokat- séta a városban, kirándulás valahol a környéken, átugrani egymáshoz filmezni, ilyenek. Ha valaki nekem azt mondaná ilyen friss ismerkedésben, hogy bocsi, most egy ideig ne találkozzunk, de nem indokolná meg (mert gondolom a kiszolgáltatottnak mutatkozásban az is benne van, hogy nem szeretnéd, ha megtudná az anyagi helyzeted átmeneti problémáit), akkor az részemről azonnal offos lenne. Ha elmondja, hogy mi a baj, akkor azon meg tudunk segíteni, akár úgy, hogy én meghívom valamire, akár a már említett ingyenes programokkal. De ilyen helyzet bármikor máskor is adódhat a jövőben, akkor is az lesz majd a megoldásod, hogy akkor most egy hónapig szüneteltessétek a kapcsolatot, potenciálisan miután már együtt éltek, netán gyereketek van? Nem megoldás ez a dolog semmiképpen sem.
2020. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Adom az #1-et.
2020. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lachesys ***** válasza:
100%

igen, ez teljesen offos ha indoklás nélkül csinálod.

ha nagyon titkolni akarod hivatkozz munkára, és mondjuk hívd át főzni, (azért talán egy otthoni főzés belefér?) nem kell nagy cucc, egy sültcsirke rizzsel is jó sztem :D meg mondjuk egy 700 ftos üveg bor. de 1 hónapot nem biztos hogy meg tudsz így oldani, mert itt a nyár, karanténnak is vége, mindenkinek mehetnékje van :\ szóval szerintem beszélned kéne vele...

2020. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #1-essel. Nem értem, hogy egy nagy séta egy szép parkban vagy városrészben miért offos, vagy ha átmentek egyáshoz filmezni... ha 2 hónapja ismerkedek valakivel, akkor általában már egymásnál is találkozunk, nem csak a 4 falon kívül, szóval ez miért nem opció?

Amúgy meg a "bőven el tudom látni magam" nekem kicsit érthetetlenné teszi, hogy egy 300 Ft-os üdítő miért nem fér bele pluszba... mert ha szűkösen, éppen csak kijönnél, akkor érteném, de így, hogy elvileg bőven van a saját ellátásodra, fura, hogy az a +300 Ft így földhöz vágna 1-1 alkalommal.

2020. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor haragudnék meg, ha nem mondanád el, mi a helyzet... annyi mindent lehet ingyen csinálni és a legtöbb ilyen program jobb is, mint egy fizetős, feszengős valami.
2020. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4/5


Vannak itthon tartalékaim.. Nem halmoztam fel hatalmas mennyiségeket alapvető élelmiszerekből de séta közben beugrani valahová akár egy kávéra is az sajnos nem lehetséges ha a számlámon van össz egy ezres és készpénzem sincs.. Így nehéz bárhová is elmenni akár csak egy egyszerű sétáról beszélünk

2020. jún. 20. 10:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Két választásod van: vagy őszinte leszel,és a fentieket alkalnazd,vagy elzárkózol a találkozás elől amíg nem lesz pénzed. Az elsőnél megtarthatod a lányt,a másodiknál esélyed nincs.
2020. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Miért ne lenne egyszerű? A jelenlegi párom véletlenül félbe törte a kártyáját, és alig volt készpénze. Mégis randiztunk, elmentünk ide-oda, elmentünk parkokban, dombokat másztunk, beszélgettünk, nála filmeket, sorozatokat néztünk. Tökéletesen éreztük magunkat és nem költöttünk pénzt. Egyszer mentünk el pizzázni, de akkor mindent én fizettem és nagyon örültem annak, hogy végre én fizethetnek ki valamit, mert a barátom sose engedi, mindent ő akar fizetni.
2020. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak amiatt haragudnék meg, hogy emiatt nem akar velem találkozni!
2020. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 hónap után már el lehet mondani az ilyen dolgokat is. De lehet ingyen programokat is szervezni, ahogy más is említette. Viszont a kapcsolat végét jelentené, ha minden indoklás nélkül nem vagy hajlandó találkozni vele
2020. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!