Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég egy éjjel hogy megszeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy éjjel hogy megszeressen valaki valakit?

Figyelt kérdés

ugyertem h en ejjel szoktam netelni(mint most is :D),es pentek este kb 22-23korul elkeztem irni egy regi pasi ismimmel 2008bol..akkor csak ugy valamiert megszakadt a kapcsink..de irt penteken este,az fo.. :)

elosszor irtunk facebook-on,

majd msn-en(cammal),

majd skype-on is camoztunk..

skype-on gitarozott nekem 1,5-2oran at,meg enekelt is..nagyon aranyos volt töle..hat kb 5ig irtunk hajnali..en 7kor keltem reggel..mert kellett valahova mennem..

aznap egesz nap nem birtam enni..meg aludni sem..egesz nap ra gondoltam..nagyon romantikus pasi..en aznap egesz nap csak mosolyogtam..ugy erzem h o tenyleg tudna engem szeretni.. :))

sztem ö tette ezt velem h nem birok enni,elbuvolt nagyon..

kicsit sok a tavolsag,de o megoldana azt mondja..akarmikor eljonne..csak h talizzunk..nagyon szeretne mar latni..de mondtam h nekem kis ido kell.megszeretnem elobb ismerni jobban..

oda vissza vagyok erte..

mar aznap hajnalban mondta h ha alszok egy kicsit, akkor ugy aludjak el h szeret..mondta h : SZERETLEK!

meglepett..mondta h nem ilyen gyorsan megy nala..nagyon elbuvoltem ot..meg o is engem..

felek h talikor majd nem lesz temank..v vmi.. :S

sztetek mit csinaljak?


egy 16éves csajszi..(aki azthiszi h szerelmes <3) :$


2010. aug. 2. 05:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez elég romantikus történet:)

Tetszetek egymásnak,akkor meg semmi akadálya.

Meg ha már mondta h szeret..az nagy dolog egy fiúnál:)

Szerintem ne félj attól ,hogy nem lesz témátok,csak hülyüljetek,vagy beszéljétek meg h mi lesz veletek,esetleg kérd meg h gitározzon neked élőbe is:))

Ahogy olvastam télleg el lehetsz bűvölve*-*,és ha megoldanátok a távolságot,akkor sztm nincs semmi akadálya egy kapcsolatnak.

2010. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányok nem léteznek, bocs :$
2010. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Elég egy éjjel hogy megszeressen valaki valakit?"


Elég egy "éjjel" hogy megtanulj rendesen fogalmazni?

2010. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
07:06-nak, olyan kis gonosz vagy!
2010. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerelem érzéséhez hónapok kellenek.Hiába mondja vki rögtön nem érzi még.
2010. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2010. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap múlva lettem a barátomba szerelmes... és ez az eddigi leghosszabb kapcsolatom.

Akibe egyből beleestem csak fellángolás volt, és 3-4 hónapokig tartott...

2010. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálam igen
2010. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem

hisz még nem ismeritek egymást

lehet van vmi tök durva tulajdonság amitől kiábrándulhat vmeéyikőtök

2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok!Csak én fiú vagyok!

Tegnap beszéltem a "Nagy Ő" vel.Kölcsönösen bejövünk egymásnak.

De nagy a táv (Én Északon a Tiszántúl-on,Ő Pedig Délen a Dunántúlon).Még sírt is miattam,hát nem aranyos?:)Bevallom én is megkönnyeztem.Ő azt mondta hogy ez olyan mint Romeo & Julia.Szeretik egymást de mégsem lehetnek egymáséi! :'(

Szerintem ennek a kapcsolatnak semmi de semmi esélye sincs, a személyes találka s a testi kontaktus nélkül! :'(


A kérdésre reagálva: Mikor megláttam a képét,elsőre beleestem,és tudtam hogy ő kell nekem! :$

Nekem elég volt 1 "este" hogy beleszeressek,nálam is ilyen gyorsan megy ez.De így mind a kettőnknek rossz.Annyira akarjuk egymást de mégsem lehet...Nah mindegy.


A Lényeg hogy nekem elég volt egyetlen este!Nála sem kizárt!Remélem összejön a kapcsolatotok és hogy boldogok lesztek! ;)


Üdv!

Egy sebzett lelkű 17/F. :P

2010. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!