Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban hogyan lehet elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban hogyan lehet elérni, hogy éjjel a csajjal lehessen a fiú? Milyen szöveggel? 18F

Figyelt kérdés

Ma megyek először egy szórakozóhelyre és szeretnék majd eljutni az esti kalandhoz is, ha lehet! Mit javasoltok, hogyan viselkedjek? Miket tegyek?


ui Természetesen vettem óvszert is, fogok védekezni ha oda jutunk


2011. okt. 8. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
gyere beybe mond mi, tudom nagy fa.sz kell.
2011. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen csajfüggő.

Ha nagyon bejössz a csajnak (vagy nagyon részeg), még akkor is összejön veled, ha gáz a szöveged.


Ha lyukra játszol, akkor valószínűleg valami könnyűvérűbb csajt kellene találnod, szóval nem filozófiai eszmefuttatásokra kíváncsi, de azért ne taperold az első percben.

Én nem feküdnék le senkivel első nap, de pl. egy kis tánc, beszélgetés bármiről - csak a kínos csend nem jó - néhány ital jó lehet indulásnak buliban.

2011. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!