Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég egy éjjel hogy megszeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy éjjel hogy megszeressen valaki valakit?

Figyelt kérdés

ugyertem h en ejjel szoktam netelni(mint most is :D),es pentek este kb 22-23korul elkeztem irni egy regi pasi ismimmel 2008bol..akkor csak ugy valamiert megszakadt a kapcsink..de irt penteken este,az fo.. :)

elosszor irtunk facebook-on,

majd msn-en(cammal),

majd skype-on is camoztunk..

skype-on gitarozott nekem 1,5-2oran at,meg enekelt is..nagyon aranyos volt töle..hat kb 5ig irtunk hajnali..en 7kor keltem reggel..mert kellett valahova mennem..

aznap egesz nap nem birtam enni..meg aludni sem..egesz nap ra gondoltam..nagyon romantikus pasi..en aznap egesz nap csak mosolyogtam..ugy erzem h o tenyleg tudna engem szeretni.. :))

sztem ö tette ezt velem h nem birok enni,elbuvolt nagyon..

kicsit sok a tavolsag,de o megoldana azt mondja..akarmikor eljonne..csak h talizzunk..nagyon szeretne mar latni..de mondtam h nekem kis ido kell.megszeretnem elobb ismerni jobban..

oda vissza vagyok erte..

mar aznap hajnalban mondta h ha alszok egy kicsit, akkor ugy aludjak el h szeret..mondta h : SZERETLEK!

meglepett..mondta h nem ilyen gyorsan megy nala..nagyon elbuvoltem ot..meg o is engem..

felek h talikor majd nem lesz temank..v vmi.. :S

sztetek mit csinaljak?


egy 16éves csajszi..(aki azthiszi h szerelmes <3) :$


2010. aug. 2. 05:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
17 éves koromban nálam is ez volt as szitu:S de ennek már 6 éve...nagynehezen túléltem,volt pár szuper szerelmes randink:)))csak sajna a távolság...
2010. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!