Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy jó ötlet arra,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó ötlet arra,hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Szóval most leszek utolsó féléves egyetemista és van egy srác,akivel kavartunk. Igen,nem voltunk együtt csak kavartunk...úgy,hogy én már akkor is szerelmes voltam bele,amikor belementen ebbe...nos,ő nem.

1 évig tartott a dolog,majd most érzem úgy,hogy én ezt tovább nem bírom.

Én tiszta szívemből szeretem,neki pedig csak arra vagyok jó....magam sem értem miért,egyszerűen csak nem szerelmes belém.,vagy fél a komoly kapcsolattól,nem tudom,de be kell ezt fejeznem,ugyanis borzasztóan magányosnak érzem magam és szomorúnak,szerencsétlennek.

Heti 1x talizunk,én mimdig nagyon várom ,készülök,ő pedig sokszor elôtte 10 perccel mondja le,vagy el is felejti lemondani,egyszerűen csak nem jön,a telefont is szokszor nem veszi fel..nyilván nem vagyok neki fontos,csak egy f*ck buddy.

Tudom,hülye vagyok. Már rengetegszer próbáltam meg kiszállni az egészből,de soha nem ment,talán túlságosan szeretem,aki tudja milyen ez,az biztos érti.

Most adott a lehetőség,hogy a szakmai gyakorlatomat valahol külföldön erasmussal végezzem el. Nagyon gondolkodom a dolgon,hiszen így biztosan ki tudnék szállni az egészből,távol lenni tőle és felejteni.

Szerintetek jó öltet,vagy csak magamat nyomorítom meg még jobban?

22L



2020. júl. 3. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jó ötlet az Erasmus. Én mennék a helyedben. Reálisan nézve ezt a srácot ígyis-úgyis el kell felejtened, mert ez igy sehova nem vezet.

A távolság sztem segítene ebben és az is lehet megismeresz egy sokkal normálisabb srácot :)

2020. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy es nem gondolkozol jozanul, ha majd nem leszel szegyelni fogod h ennyire hulye voltal. Nyilvan menj erasmusra.
2020. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond azzal, ahogy érzed magad. Fiatal vagy még nagyon és becsaptak. Ennyi idősen nekem is volt egy tök hasonló történetem. Tudom mennyire tud ez fájni most még. Nincs mit szégyelni, a te érzéseid őszinték voltak, ez nem baj. Ezen semmi szégyelni való. Viszont próbálj meg egy idő után most már tovább lépni, tudatosan döntsd el, hogy többé nem foglalkozol vele. Nem szabad egy percet sem tovább rászánnod, mert a saját fiatalságodat b*szod el. Személy szerint én nem mennék sehova, mert ez most egy menekülés lenne számodra. Ha helyben nem tudsz erős maradni, máshol se fog menni. Ráadásul egy idegen helyen, tök egyedül esélyes hogy önsajnálatba merülsz. Itt kell megtanulnod emelt fővel állni a sarat, mert hidd el lesz ennél nagyobb csalódásod is még.
2020. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam Earsmusos, és tudom ajánlani. Lehet, hogy nem lesz zökkenőmentes, de egy új környezet nagyon sokat tud segíteni más szempontból látni az életed, és új élményeket gyűjteni. Ha úgy érzed, hogy jót tenne, vágj bele!
2020. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azzal nyomoritod meg magad ha ebben maradsz
2020. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából már első év óta el akarok menni erasmusra és éppen emiatt a srác miatt nem mentem...

Úgyhogy nem csak menekülés lenne. Lehet,hogy az is benne van,de nem csak az.

2020. júl. 3. 00:54
 7/18 A kérdező kommentje:

És most utolsó éves leszek,vagy most vagy soha.

Remélem lehet menni utolsó évben is.

2020. júl. 3. 00:54
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, melyik orszag, de egyaltalan nincs vege a Covid sztorinak. Helyre sem allt az elet, es kiszamithatatlan, mikor jon, hogy ujra be kell zarkozni. Per pillanat Magyarorszagon jo a helyzet, de mashol barmikor novekedhetnek az esetek.
2020. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
menj, es hidd el hamar felejteni fogod ot. hiszem uj ismerosokre, baratokra talalsz majd
2020. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menj mindenképp.
2020. júl. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!