Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet azt hazudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet azt hazudni, hogy van barátom, ha?

Figyelt kérdés

Ha idegesít, hogy páran nyomulnak rám és azt hiszik, mivel egyedülálló vagyok, van esélyük? Az elutasító, hideg viselkedésből nem értenek.

Nem vagyok hazudós, de arra gondoltam, azt mondom, van barátom, így rövidre tudnám zárni ezeket a dolgokat és a jövőben el tudnám kerülni.

Mit javasoltok?


2020. febr. 15. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez a legkorrektebb megoldás, ha valaki nem jön be neked.

1. Nem fognak rád nyomulni

2. Nem fogod megbántani a csávót

Jobb mint azzal az érzéssel lekopni, hogy "na, neki se kellek"

F

2020. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. De ha kérdezősködnek róla? Találjak ki kamu sztorikat? Munkahelyen például....
2020. febr. 15. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

És ha azt mondanád a tolakodóknak, hogy "sajnos, de ő nem jön be neked és kopjon le?"

Ffi.

2020. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

2# Ha nekem azt mondod, hogy van csávód, én tudomásul venném és kész.

Szerintem ez amolyan "kegyes hazugság", legalább nem érezném hülyén magam

Szar tud lenni az elutasítás.

Ez az én elvem, de nem muszáj egyetérteni :)

Első voltam

2020. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3: Szerinted, ha ebből értenének, nem ezt tenném?
2020. febr. 15. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Ha kérdezősködnek róla, megmondod, hogy semmi közük hozzá. Mert tényleg semmi közük nincs hozzá.
2020. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig porig alázod valamelyiket, az pedig remélhetőleg elég elrettentés lesz a többinek is. Sajnos a sok idióta abból ért csak, ha porig tiprod őket és ott is beléjük rúgsz. Hogy ki tanította nekik ezt, nem tudom...
2020. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Valami hasonlót kellett tennem a napokban és kicsit bánt. Ezért is gondoltam arra, hogy a hasonló eseteket megelőzendő, megpróbálom ennyivel rövidre zárni.
2020. febr. 15. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már mondtam azt is, hogy biszex vagyok és van barátnőm... :D
2020. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!