Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a szerelem egy skizofré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem egy skizofrénnel?

Figyelt kérdés

Milyen a szerelem, illetve a szex egy skizofréniaval diagnosztizált emberrel? Agresszív, egyáltalán tud szereti? Van okom félni tőle? Megeri belevagni?

Esetleg tapasztalatok?


Gyógyszereket szed! Dolgozik! (Férfirol van szó)



2020. júl. 3. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Megosztó
2020. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire súlyos és mik a tünetek. Ahogy mondani szokták a mentális betegségek állapotának inkább egy széles spektruma van mint csak két véglet.


Amúgy youtube-on keress rá, sok videó van amiben mesélnek róla.

2020. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Fajdalmas hullamvasut, ahol lehet, hogy valasztani kell egyszer, hogy biztos-e, hogy felaldozod a te eleted is. Nem biztos, csak gyakran.
2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hogy milyen szinten súlyos ahhoz nem értek.

Egyszerre 3 féle hangot hall. Szokott is velük beszélgetni. Gyakran depressziós, de olykor meg pont az ellenkezője.

2020. júl. 3. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Menekülj, amíg nem késő.

Semmit nem jelent, hogy dolgozik, attól még elég problémás ember.

Tapasztalatból mondom, hogy ne tervezz vele jövőt.

2020. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenki hülye, ki ebben/ki abban.
2020. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehet róla, de te választhatsz így hagyd a francba.

Elég hogy egy élet tönkrement ne menjen tönkre kettő!!

2020. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! B.zd csak el mellette az életed!
2020. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nekem volt skizofrén párom, majdnem az életembe került. Összeköltözés után 3 és fél hónappal jelentkeztek nála jobban a tünetek, előtte csak kisebb jelei voltak, de hiába kérdeztem rá nála és a szüleinél, mindig tagadták, hogy beteg lenne (utóbb kiderült, hogy csak jól gondoltam, papíron is az). Általában mindig képzelt agyszüleményei voltak és ő el is hitte, hogy az úgy van, magába zárkózó volt, a szemében egyszerűen látszódott, hogy valami nem stimmel vele, teljesen üres lett a tekintete. Nagyon szerettem, de már kezdtem felni tőle, teljesen kicserélődött, ekkor eldöntöttem, hogy másnap elküldöm...Gondolom látta rajtam aznap este, hogy sokat agyalok, egyszercsak felkeltem, hogy lemegyek elszívni egy cigit, ekkor odapattant az ajtó elé, bele meredt a képembe üres tekintettel és kérdezte, hogy hova mész szívem? Az exedhez? Majd úgy megvert minden ok nélkül, hogy könyörögnöm kellett az életemért, mindenem nagyon csúnyán megsérült, a derékig erő hajamat le kellett vágatnom, stb, másnap magátol elköltözött, mint aki jól végezte dolgát... Tudnám még ragozni, hogy mik történtek... Hab a tortán: 3 éve szakítottam vele, a mai napig nem képes senkivel kapcsolatot létesíteni és mindenkinek azt hazudja, hogy a párom és hogy mi örökre összetartozunk...3 év alatt kb 5x próbálkoztam volna komoly kapcsolattal, de mind el lehetetlenitette, majd az ötödiknél eljött értem 3 napi figyelés után, a párom összeverte, azt mondta neki, hogy még mindig együtt vagyunk, majd betuszkolt a saját autómba (ekkor sírva kérdeztem, hogy miért csinálja ezt, és a válasza az volt, hogy "mert szeretlek te hülye, megvédtelek, mi örökre össze tartozunk") és meg sem állt a szüleim hazáig, ahol azt hazudta nekik, hogy drogos bandába keveredtem és megvédett, mert szeretett. Na röviden, sajnos nem mindent leirva ilyen egy skizofrén ember, jobb tőle távol maradni. Édesapám szerint az ilyenekből lesznek a gyilkosok. Feljelentést megtettem,távoltartásit nem adnak, de szerintem nem is mennék vele sokra.


28L

2020. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utolsó, főleg neked. Ezen nagyon megrendultem.

2020. júl. 5. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!