Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes belém egy bipoláris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy bipoláris skizofrén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, akiről kiderult az,hogy skizofrén és bipoláris.

Alapvetően tetszik nekem és eddig nem volt vele semmi gond, teljesen normálisan lehet vele beszélgetni, de azért tartok, mert ilyen téren nincs tapasztalatom. 24 f



2020. márc. 28. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Mind a kettő? Diagnosztizált? Ápolója lehetsz egy életen át. Ne legyen utód.
2020. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, diagnosztizált, viszont azon kívül, hogy fokozott hangulatban van nem különbözik az átlag emberektől. Nem sokat tudok erről a betegségről, de ez egy epizód lenne?
2020. márc. 28. 18:29
 3/20 Lady Beth ***** válasza:
100%
Ismertem egy skizofrén srácot, egyik volt barátnőmnek udvarolt. Abszolút normális volt...Amíg egyszer ősszenem vesztek. (A csaj elköltötte a félretett pénzét csupa kacatra amit albérletre szánt) Bezárkózott a mellékhelyiségre, elkezdett sikongatni és vagdosni magát...Nagyon durva volt én nagyon megijedtem...
2020. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Sztem engedd el és megspórolsz egy durva élményt magadnak...
2020. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem volt vicces a poénod kölyök, szóval.. De annyira imádnivaló és nem akarom osszetorni a szívét, gondolom milyen pokol lehet igy élni. Az a szép egy kapcsolatban, ha támaszt nyújtanak a felek a másiknak és emiatt nem akarok megfutamodni. Lehetne "normális" barátnőm, de belőle árad az őszinte önzetlen szeretet.
2020. márc. 28. 19:10
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Menekülj! Nem viccből mondom. A testvérem pont ilyen. Tudom mivel jár ez. Hidd el, amíg a "fent" szakaszban van, addig jó. Utána Isten irgalmazzon...
2020. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Még külön-külön is durva mindkettő, nemhogy egyben :( Kezelésre jár?


Tudom, gonosz vagyok. De a saját érdekedben menekülj, amíg nem késő.

2020. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kicsit olvass utána a skizofréniának,azután döntöl.Ugye nem akarsz beteg utódokat?
2020. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Minden betegségnek van enyhébb és extrém formája. Attól függ, hogy milyen a betegsége. Ha az van a papírján, hogy "gyógyszerek mellett tünetmentes", akkor annyi, hogy gyógyszert kell szednie, de ez nem akadályozza a normál életében.
2020. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagyon kozeli ralatasom volt. Evekig megerto, tolerans voltam, csak baratsag. A baratsag volt gyerekkortol, a betegseg kesobb robbant ki. Skizofrenia.

Aztan fullentve lerazas. Aztan felve menekules, aztan a durvan, konyortelenul kihajitas az en, es altala zaklatott csaladtagjaim eletebol.

Te nem tudod, mibe mesz bele. Ha hasonlo cipoben jarnal. Ha olyan szerelmes volnal, mint Romeo. De igy, konnyelmu vagy.

2020. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!