Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik valaha az első szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha az első szerelem iránt érzett érzés?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatomnak ami több évig tartott két és fél éve lett vége. Minél hamarabb próbáltam túl lenni a szakítás utáni időszakon és azóta már vőlegényem is van, neki meg felesége. Mivel nem haragszunk egymásra nagyritkán váltunk pár szót írásban amivel nincs gond. Nem akarnék semmit tőle de többször eszembe jut, hogy mi lehet vele vagy mi lenne ha még mindig együtt lennénk és nem szakítottunk volna. Ha meghallok egy szomorú szerelmes számot mindig ő jut eszembe és képes vagyok szomorú lenni. Természetesen szerelmes nem vagyok belé de mégis érzek valamit amit nem tudok megmagyarázni. Vajon meddig lesz ez még így, egyáltalán normális ez?

2020. júl. 3. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szereted még. Ez sokszor megmarad, főleg az első nagy szerelemnél. Nincs vele baj. Szeressed, mint ember, de ne engedj a kísértésnek.
2020. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen elmúlik , túllépsz rajta.


Mindenkivel megesik.

2020. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez elmúlik, de szerintem az első szerelemnél valami mindig megmarad. Nekem már több, mint 20 éve volt, kizárt, hogy együtt tudnék még vele lenni, de teljesen elfelejteni nem tudnám. Kb. egy évben egyszer szoktunk beszélni, és nekem ennyi kell is. Ha hosszabb ideje nem hallok róla, zavar. Szeretem tudni, hogy él még, minden rendben vele. Szerelem már egyáltalán nincs, de elsőből akkor is csak egy van, na!😄
2020. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Elmulik, es en az elozovel ellentetben totalisan leszarom az elso exemet, ugy, ahogy az utana kovetkezoket is, nem volt senkivel balhes szakitasom, de semmilyen szinten nem erdekel egyik sem, ha muszaj lenne valasztani, melyik maradt meg bennem a legjobban, akkor sem az elsot valasztanam😄 Szoval gondolom emberfuggo ez is. En alapbol nem vagyok egy nosztalgiazos fajta, nem nagyon erdekel, mi volt regen.
2020. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, biztos, hogy ember és kapcsolat függő is. Nálam hatalmas szerelem volt ott, és eleve szerelmesen is váltunk el. Nyilván, ha valakinek az első egy rövid kis fellángolás, az nem fog úgy megmaradni.

#3

2020. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
nem az mindig megmarad. kinél gyengébben, kinél erősebben
2020. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem én is azért érzek valamit mert nem veszekedve mentünk szét, inkább szeretve. Amikor szakítottunk még búcsúzáskor ölelés, puszi mint azelőtt. De már nem tudnék együtt lenni vele szerintem, nem érzek semmilyen kísértést.

Jó tudni, hogy ez valamilyen szinten normálódnak számít 🙂

2020. júl. 3. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmet soha nem felejti el az ember , de túllép rajta. Tíz éve van már, hogy külön mentünk, de mai napig mosolyogva gondolok rá. Nem tudnám vele újrakezdeni soha, de az emléke mindig megmarad. Részemről nagy szerelem volt, csúnyán ért véget. Szerintem még két évet keseregtem rajta. Aztán egyszer egy iszogatós este után osszefutottunk és megbeszéltük a dolgot. Azt hiszem utána éreztem azt, hogy jól vagyok.

28/L

2020. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!