Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik ez az érzés valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ez az érzés valaha? (Úgy érzem, menten megőrülök. )

Figyelt kérdés

Csak pár hete kezdtem beismerni magamnak, hogy ez több, mint puszta tetszés és kedvelés, és igazán beleszerettem valakibe, amit viszont kizárt, hogy a másik fél valaha is viszonozni fog. Már hosszú ideje csak rá tudok gondolni (komolyan úgy érzem magam, mint az unorító nyáltengerben úszó giccstörténetekben...), reggel ő az első, akire gondolok, este lefekvés előtt ő az utolsó, akire gondolok, és ez így megy non-stop. Nincs köztünk olyan szoros kapcsolat, ezért is lepett meg, hogy képes volt ilyen érzelmeket kiváltani belőlem... Tervezgetem a közös jövőnket, ami nem fog megvalósulni, alig eszek valamit, és szó szerint naponta többször érzem azt a bizonyos csomót a gyomromban. Eddig csak egy barátom volt, de nála sosem éreztem ezt; ott nem tervezgettem előre, és nem is éreztem azt, amit mások annyira hangoztatnak, hogy a felhők felett x méterre lebegnek és kicsattannak a boldogságból. Jelenleg én is érzem ezt a boldogságot, de közben annyira elkeserítő a szituáció, hogy olyan hangulatingadozásaim vannak, mint egy hormontúltengéses tindédzsernek...

A helyzetünk nagyon komplikált, ezért kb. 0 % esélyt látok rá, hogy bármi is megváltozzon. Megőrülök ettől, és nem tehetem azt, hogy nem találkozom vele, mert hetente többször is "kényszerítve vagyok rá".

El fog ez az érzés múlni? Volt már valaki hasonló szituációban? Nektek mi segített?

21/L



2014. nov. 16. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kizárt, hogy viszonozza? Amúgy munkatársad vagy mi?
2014. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mondd el neki hogy szerelmes vagy belé...ennyi!


ha ő is az akkor életre szóló kapcsolat, ha nem akkor egy életre szóló lecke.

2014. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor üdvözöllek a klubban!Pont ugyanezen megyek keresztül.Rajtam konkrétan semmi sem segít,csak néha alaposan kibőgöm magam,ami eltart egy ideig.Ha nagyon hiányzik,írok neki,bár tudom,hogy soha nem válaszol,mert már nem érdeklem.Konkrétan már nem is áll szóba velem.Napközben elfoglalom magam házimunkával,este álomba sírom magam,vagy visszaidézem azokat a napokat,amikor még minden oké volt.Sajnos ezen az időszakon át kell esni.Azt nem tudom,mikor lesz jobb,mert én is már két hónapja szenvedek,de tudd,nem vagy egyedül!
2014. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én is látom sajnos hetente többször is,olyankor legszívesebben üvöltenék,de tartanom kell magamat.Elmegyünk egymás mellett,mint két idegen,és ilyenkor a szívem megszakad,miközben ő pont leszarja.
2014. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Sajnos annál rosszabb... Mert úgy gondolom, hogy adott volna olyan jeleket, amik ugyanezt az érzést bizonyítják. Abban legalábbis biztos vagyok, hogy rajtam látszik, mit érzek iránta.
2014. nov. 16. 15:01
 6/12 A kérdező kommentje:
2. Ha elmondanám, az még ennél is kényesebb szituációba sodorna minket, mert hetente többször is találkozunk. Ráadásul nem tudom pontosan, hogy van-e családja, gyerekei... Ha van, akkor ezek után nem tudnék bűntudat nélkül a tükörbe nézni, hogy ha esetleg lenne is köztünk valami, akkor az én hibám, hogy egy család boldogságát tettem tönkre.
2014. nov. 16. 15:03
 7/12 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm kedves szavaid, sajnos sokat nem segít a tudat, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával... Már az is elszomorító, hogy egyáltalán így "kell éreznünk"... Mondjuk mi nem olyan helyzetben vagyunk, hogy már nem törődne velem, meg le se szarna, vagy ilyesmi, de akkor is fáj.
2014. nov. 16. 15:05
 8/12 A kérdező kommentje:
3. Ó, és a bőgés nálam is gyakori (ami szintén nagyon meglepett), mert egyáltalán nem vagyok az az érzelgős fajta, de hogy ha csak rá gondolok napközben mosolyogni támad kedvem, esténként meg rám tör a magány, és legszívesebben csak sírnék... Ezért nem bírom ezt az állapotot, teljesen kikészít...
2014. nov. 16. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz ügy.

A helyedben vennék egy mély levegőt és odaállnék elé. Nem kell szerelmet vallj, elég csak annyit mondani, hogy megkedvelted és szeretnél találkozni vele. Ha nemet mond, akkor biztos rossz lesz, de le tudnád zárni és egy idő után továbblépnél. Ha nem teszed meg csak meghosszabbítod a szenvedésed és a végén lehet bánni fogod, hogy nem tetted meg ezt a lépést.

1-es voltam.

2014. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ez egy névtelen oldal, nyugodtan leírhatod a szitut. Arra lennék kíváncsi, hogy szerinted miért nem lehettek együtt, miért nem látsz esélyt rá. Mert lehet, hogy csak Te érzed így. Ha gondolod, leírhatod privátban is.

2014. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!