Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy "barátság extrákkal"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy "barátság extrákkal" jellegű kapcsolatban mennyire számol(ná)tok be a mindennapjaitokról?

Figyelt kérdés
Nem intimitásokra gondolok, csak hogy mi történt veletek ma. Fárasztó volt a meló, de az esti foci jó volt stb. Vagy elintéznétek annyival egy esti beszélgetést (ami nem túl gyakori), hogy fáradtak vagytok?
2020. júl. 4. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fárasztó volt a nap, akkor még komoly kapcsolatban sem kommunikálok túl sokat, nemhogy lazábban.
2020. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Ez csak az adott kapcsolattól és az adott személytől függne. Nincs két egyforma kapcsolat/viszony. Gondolom, ha közelebbi lenne a baráti kapcsolatunk és lenne jelentős érzelem is benne, csak valami folytán mégsem vagyunk egy pár akkor valószínűleg elmondanám neki és attól függetlenül, hogy szexelünk is keresnénk egymás társaságát, segítenénk egymásnak és beszélgetnénk is. Más esetben, ha csak egy amolyan havercsajról van szó, akkor nem biztos, hogy elmondanám.
2020. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érthető. Csak picit úgy érzem, hogy teljesen ki vagyok zárva az életéből, régebben azért többet tudtam róla. Pl. nem tőle tudom azt sem, hogy ma meccse volt, pedig tudja, hogy szeretem a focit. De lehet, hogy tényleg csak fáradt volt.
2020. júl. 4. 00:31
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Esélyes, hogy ez már nem is barátság extrákkal, mert már nincs benne sok barátság. Simán van egy focista srác, akiért odavagy, de ő csak a többi csaj mellett dugogat téged is. Te pedig, gondolom többet akarnál...
2020. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi történt, régebben olyan jókat beszélgettünk meg hülyéskedtünk, mostanában alig. Nem barátnő van a dologban, ezt tudom. Mondjuk tényleg sokat dolgozik és sportol, biztos elfárad, csak hát ez azelőtt is így volt.
2020. júl. 4. 00:35
 6/18 A kérdező kommentje:
# lehet.
2020. júl. 4. 00:39
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Megunt. Nem barátnő, hanem hozzád hasonlóan más lány van a képben. Te sem barátnő vagy, csak egy szexuális segédeszköz.
2020. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy van benne valami.

Köszi mindenkinek.

2020. júl. 4. 00:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ez barátság extrákkal. Lehet, hogy annak indult, de jelenleg én szexkapcsolatnak mondanám. A kettő nem ugyanaz. Pont a barátság részében különbözik.
2020. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
#4 #7 süt rólatok az irigység. :)
2020. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!