Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedtek az ellenkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtek az ellenkező nemű barátaitokkal, amikor van párotok?

Figyelt kérdés

Meséltem egy szingli haveromnak, hogy összefutottam XY-al (szintén egy férfi barátom, akinek van párja), mire ő teljesen kiakadt, hogy dehát ő minek találkozgat velem, ha van barátnője?! És hozzátette, hogy ha neki lenne párja, akkor nem haverkodna nőkkel. Megkérdeztem tőle, hogy és akkor pl. velem is megszakítja majd a kapcsolatot? Nem nagyon tudott rá válaszolni. Jó barátnak tartottam eddig, de egy kicsit megingott a bizalmam.

Tényleg van, aki ennyire alárendeli magát a másiknak? Jogos egyáltalán ezt elvárni?



2020. júl. 1. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

"ha neki lenne párja, akkor nem haverkodna nőkkel"


Ostoba.

A haver, az haver, ha férfi, ha nő.

2020. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tetszel a szingli haverodnak. Más férfiaknál van haverság nőkkel, de ezek szerint nála nincs.
2020. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barát-barát nem hálótárs, nem élettárs, nem d.pajti, nem randipajti. Ha valaki ezt érti-érti, ha nem akkor azt nagyon nagyon tudom sajnálni.
2020. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanúgy viselkedem az ellenkező nemű barátaimmal, mint amikor nincs párom. Nálam ami párkapcsolat alatt nem fér bele a barátságba vagy a haveri viszonyba, az egyébként se fér bele, szerintem ez tök természetes.

A haverod viszont az a fajta, aki hátsó szándék nélkül nem haverkodik nőkkel. Ne hidd azt, hogy te ezalól kivétel vagy.

2020. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előtte.
2020. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Igen, nekem is megfordult valami hasonló a fejemben. Főleg, hogy érdekes módon (magamat kivéve a képletből, most azt hagyjuk) mindig nagyon szép lányokkal barátkozik. Ezek szerint akkor nála a lányokkal való barátkozás = közelebb férkőzni, hátha lesz valami.
2020. júl. 1. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy előtte, eszembe se jutott soha, hogy bármelyikünknek máshogy kellene viselkednie az ellenkező nemű haverokkal.
2020. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy egy kapcsolaton kívül is viselkednék. Meg lehet, picit jobban meglátszana, hogy a párom nagyobb prioritás, de nem olyan számottevően, hogy onnantól kezdve teljesen elhanyagolnám őket, vagy ilyesmi.
2020. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy. Vannak ellenkező nemű barátaim. Szeretem őket mimt embert de ha belegondolok jogy pl csókolóznánk vagy szexelnénk a hideg kirázna. Es nem azért mert rondák vagy ilyesmi.

Egyszerűen csak mert nincs köztünk semmi és soha nem is volt. Nincs vonzalom. Nem olyan embereket akiket párnak akarnék. Jó emberek csak nem olyanok.

Plusz nekem ha valaki pasiként a barátom lesz, onnantól az én agyam valahogy átvált barátfunkcióra és nem tudom elképzelni hogy barmi legyen.


Aki nem tudja ezt helyén kezelni, sajnálom mert sztem jó dolog ha vannak ellenkező nemű barátok IS.

2020. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!