Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegetheti folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegetheti folyton a Facebookomat?

Figyelt kérdés

Nincs semmi titkolnivalóm, ne értsetek félre, de megtudnék zavarodnk, mikor valaki utánam kutakodik.

A Facebookomat folyamatosan figyelnem kell, mert a férjemnek szeritnem már mániája "ellenőrizni" és a tudtomon kívül belép a fiókomba. Ne értsetek félre, de nem szeretném 2x meggondolni, hogy a barátnőimnek mit írok le, mert mi van ha beleolvas a beszélgetésekbe.

Tegnap óta megint teljesen bunkó. Ez általában akkor szokott lenni ha belép a Facebookomba és talál valamit, ami neki nem tetszik (lájkolt fotó, beszélgetés valakivel). Viszont júniusban olyan jelszavat cseréltem, amit talán már én sem tudok, és akkor minden helyről kijelentkeztem az applikációban. A számítógépen kívül máshová nem jelentkeztem be. Viszont tegnap estére már láttam, hogy valami problémája van a férjemnek. Ma reggel gondoltam megnézem a telefonomon keresztül a bejelentkezéseket és mit ad Isten, tegnapi napon észleltem egyet itthonról, amikor én még nem, de a férjem már otthon volt. Megismétlem, azóta a saját gépemre sem voltam bejelentkezve, így ő hogyan tudott volna? Már nem tudok mit tenni. Mondanám, hogy legyintek rá, nézze csak, de nem mert idegesít rettentően.


Aki ért az ilyenhez, az mit gondol? Valóban ő jelentkezhetett be valahogy? Sokszor van, hogy a Facebook nem ad reális bejelentkezési helyeket, de ez egyértelmű számítógép + Chrome böngészőt írt ki. Totál nem tudom, hogy valós lehet-e ez az info.


2020. júl. 4. 08:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azaz a telefonomon kívül a jelszó csere után máshova nem jelentkeztem be. *
2020. júl. 4. 08:17
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szépek is a kölcsönös bizalmon, tiszteleten, támogatáson, elfogadásán alapuló kapcsolatok..
2020. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, valóban amit nyilván én is tudok. De nem ez volt a kérdés.
2020. júl. 4. 08:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Chrome jelszavak crossplatformok.

Tehát ha a telefondon bejelentkezel fbba és elmented, akkor a gépeden is csak 1 kattintás bejelentkezni.


Google fióknak is állíts be olyan jelszót amit csak te tudsz és jelentkezz ki abból is a számítógépen.


De ezek mellett én beszélnék is a ferjeddel a helyedben, hogy adja meg a kellő privát szférát, mert túl szűk cipő kényelmetlen és hamar leveszi inkább az ember.

2020. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tett kémprogramot a gépre, ami menti a jelszavakat?


Én megőrülnék az ilyesmitől.

2020. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A chrome alapbol elmenti a jelszavakat, kb harom kattintas es a beallitasokban meg tudja nezni az osszes legutobbi elmentett jelszot, amit barmelyik oldalon hasznalsz.
2020. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Esküszöm már nem tudom. Amikor lecseréltem a jelszavamat, akkor mindenhonnan kijelentkeztem, beleértve a saját gépemet is amire azóta nem is léptem be. Szóval elméletileg én abba se voltam bejelentkezve, így nem tudott egy kattintással sem.


De UPDATE van:

Megnéztem a Firefox böngészőt és abban volt tegnapi nap facebook rákeresés, miközben be sem kapcsoltam a gépet már kitudja mikor. Kérdeztem a férjemet, hogy belépett a gépembe? Válasz, hogy nem. Mondom oke, ezzel csak annyi a gond, hogy a Firefoxból nem törölte az előzményeket. Chrome-ban viszont nem volt tegnapi esemény, és onnan jött a jelzés. Ez hogyan?

2020. júl. 4. 09:07
 8/18 A kérdező kommentje:

Pontosan hol lehet a Chrome-ban megnézni a jelszavakat?

Akkor is ha telefonon állítottam át a jelszót?

2020. júl. 4. 09:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a Chrome-ban ezt az opciót. A Facebook nincs köztük
2020. júl. 4. 09:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Keyloggert használ valószínűleg. Minden billentyű lenyomat megjegyet a rendszer és azt is h milyen oldalon használtad, ha ment a kamera, akkor meg képet is rögzít és csak ő tudja megnyotni a programot. Nézz utána h lehet letorolni
2020. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!