Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon bejelölgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon bejelölgetni embereket csak úgy az csak szerintem ciki ?

Figyelt kérdés
Mármint ezt a kérdést nyilván a párkapcsolatok kategóriába írtam, tehát van egy ismerősöm pl, aki frankón jelölgeti a lányokat és nyilván nem azért mert ismeri is őket :D Ez még pár éve hótzicher , hogy cikinek számított, manapság már nem ? :D Ja és nem tizenéves , én se . 30 ak vagyunk mindketten.

2020. jún. 8. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, én vissza se jelölök annak akit nem ismerek egyáltalán...
2020. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy visszajelöl,vagy nem. Én általában elutasítom az ismeretleneket. Kivéve,aki képes arra ,hogy ír egy üzenetet,hogy mit szeretne és honnan ismer.
2020. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég pengeél a dolog. Nekem pár éve összejött így egy nő, de azóta sem próbáltam.
2020. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyan embert, aki szerint ez ne lenne szánalmas.
2020. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem csak én vagyok a helikopter megnyugodtam :D

Haverom mesélte, hogy egyik munkatársát is így jelölte be a fent említett srác , nyilván a lány nem ismerte, de látta hogy van közös ismerős .

2020. jún. 8. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseppet az, de majd letiltanak, ha nem tetszik nekik.
2020. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!