Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat ott alvással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat ott alvással?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon laza kapcsolat az alkalmas, ezt neki is elmondtam. Hetente max 2 3 órára tudom magam szabaddá tenni,mivel van egy kislányom. Talán ha ovi időszakban többet is egy héten, ő legtöbbször tud hozzám igazodni mert "nem dolgozik". Vállalkozó, neki is ez fér bele. Viszont minek akarja hogy nála aludjak?? Nem tudom éjszakára megoldani, és nem is akarom. Lehet emiatt közöttünk súrlódás?
2020. júl. 4. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

A pasi azt akarja hogy ott is aludj szex után?


Jesszus, hát milyen emberek vannak!

2020. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet.
2020. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nincs olyan hogy csak szexkapcsolat. Vagy barátkozás és/vagy eljárkálás és/vagy ott alvás mindig van.
2020. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a szexkapcsolataimban sokszor együtt aludtam a partneremmel. Nálam nem azt jelenti, hogy lerendezzük egymást utána kalap-kabát. Bár nyilván, ha nincs idő, alakalomrá akkor nincs együtt alvás csak azaz 1-2 óra, de egy igényes szexkapcsolatba simán belefér az együtt alvás, van néhány közös program.
2020. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyon erőlteti, nyilván lehet belőle gond. Nem értem amúgy én sem, hogy ezt miért akarhatja, főleg férfi létére, mikor én még nőként sem... Nem t'án ágyba kávét meg reggelit óhajt? 🤔
2020. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!