Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag férfi, szegény lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi, szegény lány?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy 18 éves vagyok és egy kisvárosban élek a szüleimmel. Van 1 szakmám és saját keresetem is amivel bőven eléldegélek. A napokban megismerkedtem a férfivel (32 éves). Udvarias, kedves, intelligens, jól néz ki. Felépítette a kis saját életét. Saját vállalkozása van, saját háza, saját autója, márkás cuccokban mászkál. Mint egy álom pasi. Találkoztunk már többször is. Már az első perctől fogva meg volt az összhang köztünk. Pár napja kijelentette hogy szimpatikus vagyok számára és szeretné ha párkapcsolatban lennénk, persze ha részemről is működne a dolog. Nem tagadom megkedveltem Őt, és már egy ideje többet érzek iránta. Tetszik a közelsége, jól érzem magam a társaságában, biztonságban érzem magam vele, és nem utolsó sorban nyitott lehetek előtte. Nincsenek előtte titkaim, bármit megtudok vele beszélni őszintén, ha tanácstalan vagyok valamivel kapcsolatban, útba igazít és valóban hasznos tanácsokkal lát el. Támogat mindenben (nem félre érteni, szó sincs itt anyagi támogatásról, el se fogadom tőle ezt a fajta segítséget). És hát az érzéseink kölcsönösek, mégis tartok attól hogy mindketten kapnánk az ívet. Ő nyilván azért mert egy ilyen "csóringer lánykával" jönne össze, én meg biztos megkapnám hogy "pénz éhes liba". Mondta már egy párszor hogy érdekli mások véleménye, a lényeg hogy boldogok vagyunk, viszont engem zavar hogy közel nem tettem le annyit az asztalra mint ő (ez lényegében érthető hisz csak 18 éves vagyok). Szerintetek mennyire gátolhatja az anyagi különbségek a kapcsolatot. Mennyi esélyünk lehetne így együtt? Ti megpróbálnátok? Kissé tartok a dologtól, de bevallom nagyon bele szerettem.. Tényleg jó fej, egy csupa szív intelligens férfi. Minden szabadidőnket együtt töltjük, és nagyon boldogok vagyunk... Szóval mennyi esélyt láttok a normális kapcsolatra?

2020. júl. 5. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Repülj rá, nincs mit veszitened. Te csak nyerhetsz!!
2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

*viszont engem zavar hogy közel nem tettem le annyit az asztalra mint ő*


Itt a banánhéjad:DD Alakul már a kamukérdés gyártásod, és ez majd nem tökéletes lett, de csak majd nem, még mindig van mit csiszolnod:DD


De már alakulsz, és ez jó hír:D

2020. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
2+ *Itt az egyik banánhéjad:DD Most hogy figyelmesebben olvastam el újra.
2020. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
1 Dehogy nincs.Ment is a mínusz neked.
2020. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
ha csóró gyári melóslenne, fogadjunk akkor nemérdekelne! 1x csináltam 2 profilt... 1 en luxusautókkal hajókkal drága helyeken, a másikon a valós énem! képeken ugyanaz az arc, csak más a tálalás.... elküldtem 15 nőnek hogy ismizzü k, a valós képeim, 2 nemírt vissza, 13 elhajtott, ugyanúgy annak a 15 nek elküldtem a kamu énem, az a 2 erre sem írt vissza, a 13 igen, persze, de cuki helyes ffi vagy, persze ismizzünk, jöttek meglepiképek videók is, 13- 10 el volt szex, haver hajóját kölcsönkértem... az se tünt fel, hogy ugyan az a fickó vagyok, persze utána elhajtottam őket, és mind olyan volt, hogy én nemvagyok olyan lány.... nem mi....volt akivrl 2 óra után szexeltünk....csak a pénz.számít a 80% nak!
2020. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
5 Tévedni emberi dolog:DD
2020. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

5. Igaza van lényegében, csak mondjuk ő a sztorit amit ide leírt azt kamuzta!!


Nincs a haverjának hajója, ő meg még egy szűz is cinege!

2020. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
7 Megint mellényúltál.
2020. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Annyira szert mégsem lehet csúcsszuper a férfi, ha a saját korosztályában nem talál nőt, csak egy kamaszlányt tud levenni a lábáról....
2020. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Hiba lenne vele kezdened. Több okot mondok, az első teljesen jó meglátásod az anyagi különbség. Ez már egy hiba. Én mindig annak a híve voltam, hogy olyan szinten ismerkedek, ahol kb az anyagi rész megegyezik. A másik baj, 18 éves vagy ő 32. Gondolkodjatok már el egy kicsit. 32 évesen, ha ő ekkora sikeres, király ember, miért nem talál senkit a korosztályában? Valószínűleg defektes az ürge belülről. Ebben a korban, amiben Te vagy azt mondom, ami max beleférne pluszban 7-8 év legfeljebb. Gondolj bele mekkora a szakadék köztetek korban, anyagilag. Bele sem gondoltál, ha összeköltöznél vele, hogy ki lennél szolgáltatva? Igaz lakva ismered meg a másikat, de én elvből nem mennék bele összeköltözésbe ilyen emberrel. Ha valaki erre bíztat, hidd el felelőtlen és ostoba! Maradjatok a korosztályotoknál! Te is max 25-26ig, ő meg min 24-25től. Ez lenne a normális. A Te életed, Te döntesz felőle, jó dolgot nem tudok felhozni a rosszak mellett.
2020. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!