Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellettem neki, miért nem élt a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Eddig azt hittem én is neki, de írtam neki myvipen, és bár válaszolt elég kedvesen, de semmi mellékes dolgot nem írt (Nem érdeklődött utánam, nem viccelődött stb) Miért? Ez azt jelenti hogy mégsem tetszem neki, ugye? Vagy az lehet a gond, hogy 3 évvel idősebb vagyok nála? Tényleg nem tudok mire gondolni, mert amúgy olyan volt mintha vonzódott volna hozzám , dehát semmi érdeklődés a levélben...
2010. aug. 2. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi honnan tudhatnánk hogy mi a gond? Komolyan sokan leírják 2 mondatban a problémájukat és azt várják hogy majd a nagy és bölcs gyak. olvasó-író közönség megvilágosítja őket? FINGOM NINCS!!!
2010. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ha érdeklek valakit, akkor az interneten is érdeklem ugye? Bár személyesen elég jól elvagyunk, de ismerősnek sem jelölt meg semmi. Én válaszoltam az ő levelére, hogy köszi hogy segített, örülök neki. Erre meg nem is válaszolt. Arra számítottam majd ír, hogy pl: igazán nincs mit, szívesen segítettem stb...De semmi.
2010. aug. 2. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gond szerintem az, hogy 'myVip'-en jeleztel neki. Ha komolyabbra fordul, ott is 'myVip'-en intezitek majd? Probalkozz szemelyesen! Ha igen, akkor tok jo. Ha nem, akkor ugyis kar 1-2 honapot FOLOSLEGESEN remenykedni, es ezaltal szuksegtelen myVip levelvaltasokba bonyolodni...
2010. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Próbálj meg személyesen jelezni neki,ott,helyben kiderül a válasz..
2010. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már bocs de hány évesek vagytok?
2010. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ,ha tetszik neked a csávó,állj elé és hívd el Te valahova.Ez már egy modern világ,a lányok ugyanugy kezdeményezhetnek,mint mi.Legfeljebb nem jön össze a dolog,ilyenkor nagyon nehéz sajnos,dehát nem tetszhetünk mindenkinek......
2010. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:14-es vagyok!

az életkorod szinte biztos,hogy nem probléma neki,legfeljebb annyiban ,hogy a lányok 99%-a a tőle idősebb pasikat szereti,ezért az is lehet nem mer ezmiatt kezdeményezni....

2010. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:16-os!Nem hinném hogy a 12:14-es vagy mert az én vagyok!Akkor hogy is van ez?
2010. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha bocs.az első 12:14 es!A második lehetsz te!Bocsi
2010. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!