Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem? Vagy alapból ilyen volt és csak később mutatta meg ki is ő valójában? Csak arra kellettem neki? (Bocsánat, hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy volt egy fiú, aki általánosban nagyon tetszett, ő erről nem tudott, meg senki más se. Nem igazán beszéltem vele, csak köszöntöttünk egymásnak, és kb. ennyi. Elváltak útjaink, mert külön középsuliba mentünk, most vagyok 4.es.(Érettségizem) Bejelöltem egy közösségi oldalon, és rám írt h milyen szép lettem, meg, hogy én változtam a legtöbbet. Beszélgettünk, hogy mi történt vele, és velem azóta stb-stb... Talán ott vétettem az első hibát, hogy egyből elmondtam neki, hogy már régen is tetszett, és most is így érzek. Mondta, hogy most én is felkeltettem az érdeklődését. Aztán beszélgettünk még egy kicsit neten keresztül, végül találkoztunk. Nagyon jól éreztem magam, az elején igaz egy kicsit nehezen indult a randi, de aztán a többi olyan jó volt, végignevettük az egészet, ahogy a régi emlékeket felidéztük, jókat beszélgettünk. Már az első randin megcsókolt, én még nem akartam, de hát így jött össze. Néhány randi után hazavitt bemutatni, örömmel fogadtak, elbeszélgettem az anyukájával is. Én is bemutattam. 2 hónap múlva elkezdett erőszakoskodni, hogy ideje lenne már lefeküdni. Én még szűz voltam, így sok minden új volt nekem.Mondtam, hogy én még várnék ezzel, akkor is elkezdett erőszakoskodni, hogy a haverjai már kiröhögik, hogy még mindig nem volt semmi, meg, hogy én vagyok az első lány akiért képes ennyit várni. Jó, végül beadtam a derekamat, elmondhatatlanul fájt, nagyon rossz volt, a későbbiekben is fájt, egyik alakalommal azt mondta, hogy szerinte csak megjátszom magamat, hogy fáj.Amikor szeretkeztünk, és ő már elment, utána csak simán befeküdt mellém, és nem is érdekelte, hogy én elmentem-e vagy sem. Amikor magamnak csináltam, akkor is csak nézte.Nagyon szeretem, ha szájjal csinálják nekem, és megkértem, hogy ő is csinálja, mondta, hogy szerinte nincs jó ízem, és, hogy hamar elfárad a szája, közben mindig az időt nézte.Természetesen én szó nélkül leszoptam, mert örömöt akartam neki szerezni, minden egyes alkalommal csináltam neki, önszántamból, nem kellett könyörögnie.Én sose tudtam elmenni, ezt szóvá is tettem neki, és közölte velem, hogy ez nem rajta múlik, hanem rajtam, és, hogy vegyek egy vibrit, azzal talán menni fog.Egyedül simán sikerül nekem, csak vele nem. Sok veszekedésünk volt, kétszer sírtam el magam előtte, pedig nem vagyok egy hisztis csaj.Ahelyett, hogy megvigasztalt volna, elkezdett könyvet olvasni, a száját húzta, máskor meg zenét hallgatott. Nem egyszer emelte rám a kezét, bár állítása szerint nem ütött volna meg.Most érettségizem, és az se érdekelte, hogy tanulnom kell rá, vagy valami.Mondtam neki, hogy nagyon félek, hogy fog sikerülni, azt mondta, hogy ezt a barátnőimmel beszéljem meg, ne vele, mert őt nem érdekli, ugyanis a többi barátnője is mindig ezzel jött.Általában vett nekem rózsát, ezzel nem is lett volna gond, csak mindig megjegyezte, hogy milyen drága volt, meg, hogy nehéz volt beszerezni.Csinált még sok más mindent is, azokat nem részletezném.Lenézte a nőket nagyon, azt mondta, hogy csak arra jók, hogy a férfiakat kielégítsék.Nekem ezekből elegem lett, és amikor mondtam neki, hogy vége nem akarta elhinni, azt hitte csak viccelek.És még engem bunkózott le, hogy ne legyek vele ilyen.Én nem értem miért csinálta ezt, azt sajnálom, hogy egy ilyet fogtam ki, ráadásul elsőnek, mert most már a szextől is elment a kedvem, pedig azzal nem volt gond.Mindig kedves maradtam hozzá, annak ellenére, hogy ilyeneket csinált velem, de szerintem ti is megértitek, hogy miért döntöttem végül a szakítás mellett.Nem tudom, hogy minden fiú ilyen, hogy hagyja a barátnőjét csak úgy az ágyon, miután már ő elvégezte a dolgát?Meg nem csak a szexről van szó, hanem, hogy annyiszor megbántott, és mindig neki állt feljebb. Más vajon megbecsülne?18 évesen vesztettem el,vele volt az első csókom is.és akkor nem becsülte meg,jó ez a mai világban már a kutyát nem érdekli, hogy 18 évesen szűz-e vagy sem, de azért nekem igen.Máshogy képzeltem ez elsőt, nem így, ennyi erővel részegen is elveszthettem volna, mert ez kb. ugyan annyit ér.Köszönöm, aki végig olvasta.

18/l


2011. máj. 26. 21:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazából csak panaszkodtam, és nem igazán kérdés, amit leírtam, csak valakinek/valakiknek el kellett mondanom.
2011. máj. 26. 21:14
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszínte leszek...egy tahóval jártál. Sanálom, hogy így alakult, de jobb is hogy szakítottál vele. Nem csak 100szor, de van aki még 1000szer is megbecsülne téged. Az hogy 18 évesen veszítetted el az nem baj. Az a baj, hogy egy ilyen tahónak adtad oda magad!!! Inkább értelmes emberrel jöttél volna össze. Hogy lehet ilyen pasivel járni? Nem is foglalkozott veled csak kihasznált. Tényleg sajnálom, hogy így jártál:/ Ne add magad ilyen könnyen! Aki azon veszekedik, hogy le akar feküdni azt oda kell zavarni ahonan jött (anyjába)!
2011. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát együtt érzek és sajnálom, hogy ez lett belőle :( Én is ismerek ilyen fiút, aki azt gondolja, hogy a nők alsóbb rendűek a férfiaknál, pedig csak 16 éves.. De tapasztalataim szerint több olyan fiú van, aki nem így gondolja, úgy hogy fel a fejjel :) Remélem és kívánom, hogy találáj majd egy olyan fiút, aki oda is figyel Rád!! 17/L
2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok: *találj
2011. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy őszinte voltál.Igen, még mondhatjuk azt, hogy időben kapcsoltam, nem tudom mi volt velem akkor. :( Most már nem tudok megbízni nagyon a fiúkban/férfiakban. Sajnálom, hogy nem becsült meg, és egy ilyen baromnak adtam oda. :( Ezen kattog az agyam már 2 hete, amióta szakítottunk. :( Nem hiányzik meg semmi, nem szeretem már, sőt egyenesen gyűlölöm, hogy ilyet tett velem. Magamban keresem a hibát, hogy hogyan lehettem ekkora barom, és hagytam magam.Remélem más tényleg jobban meg becsül.

Köszi a választ. :)

2011. máj. 26. 21:28
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 21:27

Köszönöm szépen neked is. :)

2011. máj. 26. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre annyit tudok mondani,hogy ha egy kapcsolat elején már érzed hogy valami nem stimmel,azonnal szakíts.Hiába van az a mértéktelen szereteted a másik felé,ha ő csak a fájdalmaidból táplálkozik,és soha nem érzed jól magad.Mindig mindenkinek azt mondom,hogy a párod az aki mellett a legkülönlegesebbnek kell hogy érezd magad,aki a legjobban meg kell hogy becsüljön,és mindig kedveskedjen,és lehetőleg te legyél az utolsó ember,akin a haragját,vagy a félig romokba dőlt életét megbosszúlja,gondolom ez az elején való szakítás azért sem ment,mert ez volt az első kapcsolatod,és nem igazán tudtad hogy reagálj a különösen nehéz szituációkra,de biztos sokat tanultál belőle.És attól hogy ő volt az első,még az emberek nem ilyenek,de időbe fog telni míg visszaszerzed a bizalmad a fiúk iránt.
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebből a "kapcsolatból" sokat tanultam, most már tudom, hogy mit kell legközelebb tennem, és nem leszek naiv, mert sajnos az voltam, csak akkor még nem esett le :(
2011. máj. 26. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Persze, hogy megértünk téged. A szakítás a legjobb dolog volt amit tehettél. Cica... ne menjen el a kedved! Igen, pont egy ilyet fogtál ki... dehát nem volt nehéz ráhibázni, mert tele van ilyenekkel a világ.


Azonban vannak rendesek is, akik képesek tisztelni és megbecsülni téged mint nőt, és mint embert is.

Meg kell tanulnod kiszűrni, hogy ki az akinek csak arra kellesz, és ki az, aki szeretni is tud, és a tenyerén hordoz. Nekem úgy tűnik, hogy te egy értékes lány vagy, és megérdemled hogy egy ilyen fiú legyen melletted, aki tud értékelni és megbecsül mint a legnagyobb kincset a világon, és képes legalább annyira szeretni mint te.


Hogyan tudod kiszűrni azt, aki csak megb*szni akar, és nem becsül meg?


Az ilyen ember:


- Olyan dolgokat erőltet amit te nem szeretnél


- Minél hamarabb a "lényegre" akar térni


- A fentinek megfelelően a lehető leghamarabb akar csókolózni, és már az elején elkezd taperolni intim helyeken


- Ha nem teljesíted a kéréseit, érzelmileg próbál zsarolni ("ha kedvelsz/szeretsz megteszed nekem ezt vagy azt")


- Szándékosan lelkiismeret furdalást akar kelteni benned, ha nem akarsz engedelmeskedni neki


- Folyamatosan, erőltetve próbálja bizonygatni hogy ő mennyi mindent megtesz érted, és ezt rosszindulatúan az orrod alá dörgöli ("vettem neked ezt meg azt, elvittelek ide, ilyen-olyan áldozatot hoztam érted") azért hogy ezzel vegyen rá, hogy cserébe te is tegyél meg neki dolgokat


- Semmibe veszi az érzéseidet, nem számít neki ha a lelkedbe tapos


- Ha a kettőtök viszonyában jelentkező problémákról akarsz beszélni, eltereli a témát vagy egyéb módon kerüli a beszélgetést


- Szex után nem veled foglalkozik, nem kezd el simogatni vagy beszélni hozzád, nem kérdez arról hogy milyen volt, hanem amint önző módon kielégítette vágyait más kielégítő tevékenységbe kezd (zabálás, számítógépezés), te meg le vagy szarva.


- Hajlamos elhalmozni mindenféle jóval, azonban ami kedvességnek látszik tőle az nem szeretetből fakad, az számára csak eszköz, hogy minél előbb a bizalmad férkőzzön és gerincre vágjon. (Ezt úgy tudod észre venni, ha a női megérzésedre, ösztöneidre hallgatsz, egyszerűen érezned kell.)


- Amikor beszél hozzád, nem néz mélyen a szemedbe, szeret mást csinálni miközben beszél veled. Kevés alkalommal ölel meg.


Remélem tudtam segíteni. Kívánom, hogy találj valaki olyat akire vágysz, mert megérdemled. Minden jót.


18/F

2011. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék veled, ha rám írsz priváton. Ám jól tetted, hogy ezt leírtad, mert tényleg jó ilyenkor elmondani valakinek.
2011. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!