Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy mi az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mi az én "szintem"?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kérdés amiben az egyik válaszoló ezt írta: Hidd el, ha a saját szinteden keresgélnél találnál olyat, aki vonzódna hozzád. Klasszikus hibába estél, nem tudod felmérni a szintedet.


Szóval, honnan lehet ezt tudni?


2020. júl. 5. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Belenézel a tükörbe, körbenézel hol élsz, mit dolgozol, mik a terveid, mennyire vagy tapasztalt és tájékozott.


Persze ez attól is függ hogy férfi vagy-e vagy nő. Férfiaknál az egzisztencia, életkörülmények, magabiztosság többet nyom a latba. Nőknél a külső, vidámság, nyitottság, gondoskodó természet fontosabb.

2020. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Hülyeség ez a szintezés.
2020. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Válaszolj ezekre, és máris megtudod.:


Külsőd? (DE ŐSZINTÉN!!!)

Lakás van?

Kocsi van?

Gyerek van?

Jól megy a szex?

Hitel van?

Kutyád van? (Negatívum!)

Betegséged van?

Hol laksz?

2020. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom. Ezt én nőként valahogy mindig éreztem.
2020. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Ja igen, és (ha lány vagy) attól hogy tinderen megtalálnak a fuckboyok akik hazavisznek kocsival és rögtön ott helyben meg is dugnának az első randin, attól ők még nem a te szinted mert ők lentebbről keresnek dugipajtit aki könnyű préda.
2020. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

2-es. "Hülyeség ez a szintezés."


Ezt tipikusan azok a nők mondják, akik mondjuk 4/10-es vagy 5/10-es külsejűek és 8/10-es pasit keresnek maguknak. :D

2020. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is hülyeség a szintezés

F

2020. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Tükör + visszajelzések. Én ennyiből tudom már tizenéves korom óta. Persze nekem egyszerű dolgom van: krva ronda vagyok, ennek megfelelően legfeljebb a "hagyjuk" kategóriás férfiak állnának szóba velem, épkézláb, valamire való egyedek levegőnek néznek vagy lesajnálnak, fanyalognak, aláznak.
2020. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
8# Te se nagyon vagy jobb náluk...
2020. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég megnézni, hogy kiknek jössz be. Az a te szinted. Ha nem tetszenek ezek a nők (pasik), akkor is.
2020. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!