Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként magas a tesztoszteron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként magas a tesztoszteron szintem, de a fogamzásgátlóval nem akarom felborítani a testem hormonrendszerét, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eddig nagy probléma nem volt a menstuációmmal,de legutóbb kimaradt,nem élek amúgy sexuális életet,de érzem hogy késztet a dolog, de nem hagyom,mert akivel lefeküdnék,úgyis csak kihasználna szerintem.:P


18L

értelmes válaszokat:(


2013. dec. 22. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
?? Mondjuk elmennék egy endokrinológushoz, hogy még is mi van a hormonjaimmal, és mivel tehetném rendbe.
2013. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
1. Olyannal akkor ne feküdj le aki kihasználna, 2. Maradj az óvszernél! Ennyi! Nehéz volt?
2013. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. fogamzásgátlóval!:D

2. itt nem a sexelni akarásról van szó,hanem a hormonokról.....

2013. dec. 22. 22:35
 4/21 A kérdező kommentje:
2. na meg a mai világban csak kihasználásra mennek a dolgok-.-
2013. dec. 22. 22:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Ki és miből állapította meg, hogy magas a tesztoszteron szinted? Ha tényleg magas, akkor mit nem akarsz felborítani? A lefekvős rész nem tudom, hogy jön ide, szerintem az egy másik kérdés:)
2013. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kérdező nőjél még fel, ha szerinted a mai világban csak kihasználásra mennek a dolgok... El vagy tájolva, csak nem kell bedőlni minden aljas alaknak.

Ha a dokid meg csak annyit mondott, hogy fogamzásgátlóval, akkor keress mást. Az nem is segít, maximum arra az időre amíg szeded, vagy arra sem.

2013. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

egy orvosi vizsgálat során mondta a doki,hogy annak a jele..

és mondta,hogy fogamzásgátlót kellene szednem és endo.. hoz menjek

2013. dec. 22. 22:42
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a privát üzeneteket,hogy van olyan aki nemcsak szexet akar, jól van......:D
2013. dec. 22. 22:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Előbb menj el endokrinológushoz,megnézi a hormonjaidat,és az eredmény szerint kezel majd. Emiatt ne kezdj el fogamzásgátlót szedni,az okot nem fogja rendbe hozni. Mellesleg lehet más értéked is eltér a normálistól,érdemes kivizsgáltatni.

Szex pedig...amennyiben engedsz a késztetésnek,akkor óvszert használj,majd miután kialakult a kölcsönös bizalom,és komoly párkapcsolatban leszel,aztán jöhet a fogamzásgátló. Addig ne mérgezd magad feleslegesen.

2013. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

semmi pénzért nem szednék gyógyszert rá

gyógyszerésznek tanulok..D:

2013. dec. 22. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!