Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mennyit költetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyit költetek barátnőtökre, ha még nem dolgozik, és egyáltalán nem tudja anyagiakban viszonozni?

Figyelt kérdés

Nyaralás, ruha, kaja, stb.

Lányok ti is válaszoljatok ha ilyen helyzetbe vagytok, hogy ti mit kaptok meg.

Kort/Nemet is írjatok légy szíves.

Köszi.


2020. júl. 6. 03:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem meg nem dolgozom, hanem jelenleg nem dolgozom, es a parom all mindent, programokat, kajat, egyeb dolgokbol csak a szuksegeset, furdoszobai holmik ha elfogynak es tarsai, meg vettunk egy furdoruhat a nyaralasra. Random ruhakra, egyebekre most nincs szuksegem.
2020. júl. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Amennyit kell. És amennyit megérdemel.


40 F

2020. júl. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Havi 1 doboz cigi.
2020. júl. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha arra gondolsz, hogy egyetemre jártam és még nem dolgoztam és olyan férfivel voltam együtt, akinek már évek ota stabil munkahelye volt... (viszont akkor is egy-egy szombatot vagy hétvégét bevállaltam melózni, hogy legyen valamennyi pénzem, mert nem kaptam sosem anyuéktól zsebpénzt, ez havi kb 40-60k-t jelentett)

nos akkor:

- nyaralást ő állta, kivéve pár programot, egy-egy vacsorát, ebédet

- ruhát nem vett nekem, nem is kértem, ezt úgy voltam vele, hogy megoldom én

- a programokat döntően ő fizette, de azért legalább havi rendszerességgel, ha nem gyakrabban én fizettem valamit, legalább egy mozit vagy egy vacsit


Amikor együttéltünk, akkor többet dolgoztam, hogy ne legyenek az anyagiak miatt akkora szakadékok, kb havi 200-t kerestem meg nappali tagozatos suli mellett...

Itt döntően én álltam az ételt, haztartási cuccokat, rezsi felét, ő pedig az albit, rezsi felét és egy-egy programot. Mivel nagyon sokat dolgoztam, tanultam és vinni kellett a háztartást már nem nagyon jártunk el, hamar elhidegültünk egymástól. Neki volt egy 8 órás munkája 5 percre az albitól, nekem a suli, ahol össze-vissza voltak óráim, ugye, egy félállásom, hétvégi hostesskedések, és még a háztartást, ingázások... nem értette, hogy miért vagyok fáradt, miért jó nekem kikapcsolódásnak, ha vasárnap 4-kor hazaérek, ha csak fekszünk picit..


Szóval szerintem itt is pl jobban megérte volna (kapcsolat szempontjából), ha a pasi kicsit jobban belead. Nem kellett volna elvállalnom a félállást, jobban maradt volna időm a háztartásra és természetesen rá is. (Ráadásul am simán el tudott volna tartani, annyit keresett, sőt úgy is tudott volna félrerakni)...

De én ugyanezt mondom amúgy arra, amikor a férfi dolgozik 12 órákat.. ha nem muszáj, akkor ne tegye.. adjanak le az igényekből, hogy meg tudjanak élni, tanuljon valamit a srác is, csajszi is, keressenek más állást, mert kapcsolati szempontból ez nem működő forma hosszútávon..

2020. júl. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem barátnőm tart el jelenleg, igaz 36 évvel idősebb nálam. 21/F


Amúgy nem is lenne hova mennem, mert anyámék kitagadtak.

2020. júl. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: azért mert egy 57 éves nővel vagy együtt? Amúgy ez számomra meghökkentő, de köszi a választ :)

4: Neked is a hosszú ismertetőt :)

2020. júl. 6. 06:28
 7/11 anonim ***** válasza:

En meg nem dolgozom, elvileg jovoheten lesz nyari melom, de ugye az is csak szeptemberig tart.


Amit a baratom fizet:

Kozos programok(fagyi, sorozes, bulizas)

Ha ott vagyok nala akkor etelt nekem

Ovszer/sikosito


Amivel en probalom karpotolni ezekert:

Mindig en utazok hozza

Probalok ingyenes programokat/olcso kajakat kitalalni

Nem eroszakoskodom, hogy menjunk fizetos programokra

Nyilvan ha elmegyunk inni/bulizni mindig a legolcsobb sort iszom


22/L, 27/F

2020. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miután befejeztük a sulit, én nem mentem egyből egyetemre, mert lehetőséget kaptam 1 nagyon jó állásra, amit elvállaltam. A barátom egyetemre ment, nem laktunk együtt, de a programokat nagyrészt én fizettem, de ő is pótolt bele. Ezután elmentem én is egyetemre, itt fele-fele aranyban fizettünk mindig. Ő tavaly végzett, lett munkája, nekem még volt 1 év egyetem, ő fizet nagyrészt, de én is pótolok az ösztöndíjamból.

Én hülyén erzem magam, mert van, hogy ki akarja nekem fizetni ha ruhát vásárolunk, vacsit, belépőket programokra, de azt mondja h így akarja kárpótolni azt amikor én dolgoztam és ő nem, meg hogy megérdemlem és h ez örömet okoz neki. Én meg próbálom azért egyensúlyozni, amennyire engedi.

22.L

2020. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Qrvian ***** válasza:
Én dolgoztam ugyanazon a helyen ahol párom később férjem is, covid miatt 6-8 hónapra el kellett hogy küldjenek engem párommal febr 29en hazasodtunk. mondhat I a lehető legrosszabbkor veszítettem el a munkámat. Ő mindenben támogat állja az albérletet amit előtte megosztva fizettünk, kaját kirandulasokat. Szükséges kiadásokat mint gyógyszereim és tisztálkodási szerek. Nagyon rendes szóval mindig mondja hogy nyugodtan vegyek magamnak kis aprosagot persze normális ár keretek között. Én nagyon rosszul érzem magam az ő pénzét használni szóval csak a legszuksegesebbeket veszem. Van hitelem azt a saját megtakaritasombol fizetem.
2020. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Qrvian ***** válasza:
25/nő 9 és voltam
2020. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!