Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a "hasonlatot", hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "hasonlatot", hogy mit jelent egy ilyen beszélgetésben?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy koedukált baráti társasággal voltunk a Balatonon több napot.

Van egy lány akivel elkezdett kialakulni köztünk valami, de még semmi komoly, viszont lehetne belőle.

Estefelé ledőltem pihenni a konyha mellett lévő kanapéra, és ez a lány, illetve egy barátnője ott főztek, nem tudták, hogy ott vagyok (bár azt hittem tudják)

Beszéltek mindenféléről, aztán szóba jött a lány ex barátja, és én is, nem mondott semmi olyat, de szidta a volt barátját, és ezzel szemben azt mondta, hogy én viszont olyan rendes vagyok, és hogy kevés ilyen férfi van.

Ez igazából egy pozitív dolog, és nagyjából egyet is értek vele, rendes férfinek tartom magam, tisztelem a nőket, így nevelt anyukám.


Viszont ebben a kontextusban olyan rosszul hangzott.Kicsit "félelmetes" volt hogy ugye mindig azt hangoztatják mindenhol, hogy a nőknek a szemét, tapló férfiak kellenek, az előző barátja is ilyen volt, és sokáig volt vele együtt, és még mindig róla beszélt.Miért?

Olyan mintha én meg lennék a jószívű "balek" aki aranyos mint egy kiskutya, közben a volt barátja a téma.


Tudom, hogy sok olyan nő van akinek nem kellenek a taplók és a nőkkel kapcsolatban örülnének egy olyan értékrend-el bíró férfinek mint amilyen én vagyok, hisz korábban is voltak barátnőim, meg ismerek is ilyen nőket, de ezt most nem egészen értem.


Lehet, hogy kinevettek, amiért ebből ezt hoztam ki, de ott és akkor tényleg egy kicsit mellbe vágott a felismerés.

Nem ez fogja meghatározni a kapcsolatunkat, alakuljon az bárhogy is, de akkor is érdekelne ez a kis momentum, hogy mit kéne erről gondolnom?



2020. júl. 6. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem arra gondolt csak, hogy a barom exe után meglepő egy ilyen rendes férfival találkozott. Nyilván pozitív csengésű a dolog, ha ennyire taszítaná a rendességed, akkor nem alakulna vele semmi. Ne kombinálj, senkinek nem áll jól.
2020. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 6. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de ha a kontextusból nem volt egyértelmű, akkor miért nem a lány hangsúlyozásából próbálod meg kideríteni, kérdező? Ez egy alap képesség kellene, hogy legyen úgy általában az embereknél.
2020. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdéssort meg elrontottam, eredetileg nem engedte kiírni úgy ahogy akartam ezért beleírtam, de elterelődött a figyelmem, utána meg már nem olvastam vissza, szóval azért lett ilyen befejezetlen/értelmetlen.
2020. júl. 6. 19:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen normális hangon mondta, a hangsúlyából semmit sem tudtam leszűrni.
2020. júl. 6. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányok szoktunk egymás közt így exekről panaszkodni, hogy egyik-másik milyem volt. Szerintem itt pont az a poén, hogy te normális vagy. A lehető legpozitívabb a dolog, legalábbis én így érzem az alapján, ahogy leírtad. :) Szóval sok sikert! ;)
2020. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"nőknek a szemét, tapló férfiak kellenek"

Ez nettó hülyeség. A nőknek nagy önbizalommal rendelkező, határozott, céltudatos férfi kell. A tapló gyökerekben is van ezekből a jellemvonásokból, ezért kötnek ki időnként mellettük.

2020. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!