Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondolnátok egy olyan férfiról, akinek állandóan komor, gondterhelt lenne az arca, de mikor titeket lát, boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus lett nekem egy férfi, tetszik, szeretném jobban megismerni. Csak akárhányszor látom (és ő nem lát engem), mindig olyan komolynak, gondterheltnek tűnik. Egyáltalán nem mogorva vagy barátságtalan az arca, csak olyan komor... De ha ő is lát engem, vagy ha találkozunk, mintha kicserélnék őt teljesen. Gyönyörű a mosolya, nevetnek a szemei is, egészen más olyankor, nagyon megnyerő. Csak kicsit jobban belegondolva, úgy gondolom, alapból olyan az ember, amilyen akkor, ha mások nem látják. Mi van, ha neki alapból ilyen komor, komoly a természete elsősorban? Nem vagyok én sem egy tejbetök, de jókedvű, pozitív, mosolygós nő vagyok, ezt tükrözi az arckifejezésem is, már nagyon sokan mondták. És örülnék egy természetben hozzám hasonló férfinak. De ő nagyon vonz, és bár néha engem is meglep, van hogy kifejezetten vonz ezzel a komor, szigorú arckifejezésével. Nagyon helyes arca van egyébként és jól áll neki ez is, de imádom, amikor mosolyog.

Van esetleg valakinek tapasztalata hasonló ferfival? Érdemes lenne közelednem felé, ha én annyira más vagyok?


2020. júl. 7. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ismertem ilyet:)
2020. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
11%

Kicsit más tészta, de ha a férjem nem rám néz, olyan gyűlölettel és undorral, néha komolysággal néz az emberekre (ahogy gondolom én is kb), és nagyon tetszik, amikor megpillant engem, azonnal felcsillan a szeme, és fülig ér a szája.

Én is pozitív és jókedvű vagyok, de amikor vegyül ni kell az olyan néppel, pl bevásárlásnál vagy postán, akkor már nem vagyok annyira aranyos :D

2020. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Nőként, ha éppen egyedül vagyok, és nem olvasok semmi olyat, én is komoly vagyok. Gondolkodom valamin, elemzem az embereket körülöttem, várom, hogy hazaérjek stb. Ettől még alapvetően mosolygós vagyok, és jókedvű meg pozitív életszemléletű. Csak nem vigyorgok bele a vakvilágba. Külső szemlélőknek én is komoly, komor vagyok, de annak, aki ismer, és akinek élvezem a társaságát, az tudja, mennyire lehet velem bolondozni, hogy könnyesre tudom nevetni magam, stb. Azok, akik most kezdenek megismerni, jól meg is szoktak lepődni.

A leírásból ez a férfi is simán lehet, hogy ilyen, mint én. Nem gondolom, hogy azért, mert ő kifelé túl komolynak és komornak tűnik, még feltétlenül annyira különbözőek vagytok. Ha úgy érzed, hogy vonz, akkor próbálj vele megismerkedni, és akkor meglátod, hogy milyen.

2020. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ez nem jelent semmit. Magaban az ember mit vigyorogjon? Ilyen az arckifejezese, ami megvaltozik, ha kommunikal. Ahogy az emberek tobbesege ilyen...
2020. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!