Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom állandóan bántja a kutyusomat?

Figyelt kérdés
A kutyám ivartalanítva lett. Még kiskorában. Úgy mondja a haverjainak, hogy ki van herélve. Közbe szóltam, hogy ivartalanítva van, nem "herélve". Úgy gondolom bántó megfogalmazás az, hogy ki van herélve. És még nevettek is rajta. Ezen kívül a kutyusom sajnos fél a vihartól, és akkor mindig azzal cukkolja, hogy ne legyen már ilyen töketlen. Rászólok, hogy nem tehet róla hogy fél, és ne cikizze amiatt, hogy nincsenek golyói. Azt mondja csak viccel és én túlzom el. Egyébként meg szereti, mindig játszik vele, meg ő fölengedi az ágyra, én nem szoktam. De akkor miért mond neki ilyeneket? Oké hogy nem érti a kutya, de akkor pláne nem illik viccelődni a hiányosságával... Vagy tényleg csak én túlzom el?

2020. jún. 2. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hányas vagy, 11-12?
2020. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt csak te túlzod el.
2020. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én a kutyát szarcsimbóknak szoktam becézni, majomnak is néha, mócsingnak.

Az utóbbi lehet a következő kutyámnak a neve lesz. :D Egyébként túlzol. Ha a 2 kutyám összekap, akkor másnap el is felejtik.

Sejtik mi van, ha erélyesen rájuk szólsz, de konkrétan nem fogják érteni mit makogsz. Max ha betanítod neki az ül, fekszik szavakat. A sértés, sérelem hiányzik az értelmezésükből. Nem tudják mi az. Ők mindig örülnek a gazdinak akármilyen hangulatod van. Ezért az ember legjobb barátja.

2020. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bántás, a bántás az lenne ha belerugdosna. Eltúlzod.
2020. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha már mindenáron egy bántó szó ellen akarsz harcolni, akkor javaslom a "selejtező" szót amit bunkó és sértő stílusa ellenére használnak máig a sport témakörében.
2020. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés címét olvasva valami komolyabbra számítottam, nem egy mezei bunkóságra.


A mi macskánk is herélt volt anno, igaz nem neveztük így, mert az olyan prosztón hangzik, de a szomszéd igen, mégse álltunk neki megkövezni érte.

2020. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Mi meg dagadeknak hivjuk a macskat, de nem hallottam meg, hogy emiatt csak sirva tudna elaludni ejszakankent. Kepzeld, az allatok ezeket nem ertik, fogalmuk sincs rola, annyit fog fel belole, mintha neked valaki azt mondana, hogy HUSGHSHHUGGHBGH. De meg ennyit se. Az allat annyit kepes felfogni, hogy simogatod-e, vagy epp belerugsz.
2020. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hány éves vagy?
2020. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a kutya nem beszél?
2020. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a kutyának is lennének kérdései, csak ő van olyan bölcs, hogy nem mondja.
2020. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!