Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a Catherine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a Catherine Zeta-Jones szerű természetes szépségek?

Figyelt kérdés

Az utcán is mind gebe, elől deszka, hátul léc, converses, oldaltáskás, tépett hajú tucatcsajokat látok. Gyönyörű, természetes lányokból alig akad, nekem pedig nem kellenek se plázacicák, de ilyen magukat alternatívnak képzelő sablonlányok. Nem modellt akarok, csak egy természetes, nőies, barna lányt. 10es évei végén, 20as évei elején járó lányról már nem is álmodhatok ilyen kategóriában? Illetve miért lett a lányok 90%-a trendkövető kommersz? A lányok elfiúsodnak, amelyik nem, az meg plázatöltelék lesz.


[link]


[link]


2010. aug. 2. 14:38
1 2
 11/16 Hajna88 ***** válasza:
100%

Már ne is haragudjatok meg, de ha egy csaj elől deszka-hátul léc,még nem biztos hogy sablon nő... És miért pont barna???Mert a többi sablon csaj??? Hülye vagy barátom!

De nagyon!!!

22éves lány

2010. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Hajna88 ***** válasza:

Ja és az hogy szőke lotyók...pfff

Miért nem szimplán lotyók??

2010. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezzel a pff dologgal nagyon megmutattad a stílusodat.
2010. aug. 2. 18:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Sztem Catherine Zeta-Jones kib*szottul nem természetes,de mind1.Tuti,hogy tele van pakolva szilikonnal.A sztárok is kommerszek....

Egyébként mivel a fiúk 90%-a nem kedveli a természetességet,a lányok nem akarnak természetesek lenni.

2010. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagy baromság, hogy a fiúk 90%-a nem kedveli. De mivel csak ilyen tucatcsajok mászkálnak az utcán, már el sem várhatjuk.
2010. aug. 2. 19:42
 16/16 Hajna88 ***** válasza:
49%

Sajnos nem baromság,mert ez így van.:( A pasiknak a lényeg: nagy mellek,műköröm,felfújt száj...stb.Akkor miért ne akarnának a lányok így kinézni???

A pff-el meg szerintem pont jól fejeztem ki magam. Mert én azt hiszem szőke,vékony lány lévén nem vagyok egy kommersz csaj.

És azzal egyetértek,hogy Catherine Zeta-Jones egyáltalán nem természetes. De ahogy gondolod. Szerintem a szépség eleve relatív,hisz ami nekem szép,nem biztos másnak is az lesz.

De attól még nem kell lefújjogni azt ami neked nem a zsánered.

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!