Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhívok egy lányt "ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy lányt "ismerkedés" céljából akkor ez elfogadható program?

Figyelt kérdés

Bár felnőtt vagyok, de eddig összesen csak 2 barátnőm volt, hosszú évekig.

Az első 16 évesen, őt ennek megfelelően egy béna 16 évesként "szedtem fel", a második barátnőmet régóta ismertem, sokáig barátok voltunk, ott egyszerűen adta magát a kapcsolatunk.

Így a klasszikus "menjünk randizni" történetekben nincs tapasztalatom, béna meg nem akarok lenni.(lehet ez már késő)

Van egy lány a baráti társaságunkban, nemrég csatlakozott közénk, kétszer találkoztunk személyesen, elvileg bejövök neki.

Ezt én is így érzem, de a két találkozó alkalmával ott volt minden barát, azért ott nem olyan voltam mintha csak ketten lennénk.

Facebookon beszélgetünk körülbelül 1-2 hete.

Újabban ritkábban ír vissza, nem tudom miért, nem tartom jó jelnek, lehet kicsit passzív vagyok, a barátnője már kérdezte tőlem, hogy tetszik e nekem (nyilván ő kérdezte és a barátnője közvetített)

Az az igazság,hogy nem tudom, hogy mit akarok pontosan, jobban megakarom ismerni.Nem akarok úgy randizni, hogy egy 3 fogásos vacsorára elviszem, de olyan proli sem akarok lenni, hogy együnk egy 500 forintos gyrost.

Sok szép hely van a környékünkön, arra gondoltam, hogy ha eljönne velem akkor kocsival elviszem valahová itt a közelben, és beszélgetünk aztán majd alakul ahogy alakulnia kell.Ez béna ötlet?

Vagy bármi ilyesmi, akár gyalog is mehetünk, nekem az mindegy.A lényeg, hogy most csak jobban megakarom ismerni, mielőtt kezdeményezőbb lennék.



2020. júl. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Béna.


Ez olyan "Megbaflak a kocsiban, jó lesz?" dolognak fog tűnni neki.

2020. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lánytól függ. Én első randira vagy találkozóra legszívesebben kávézni mennék és esetleg utana sétálni egy kicsit ha jó az idő.

Ez pár óra, jó arra hogy jobban megismerjétek egymást, az alapokat. Ha itt passzol a dolog lehet belőle építkezni.

A kirandulás jó, de ott kevésbé vagytok csak egymásra hangolva ha sok a látnivaló, kevesebbet lehet beszélgetni stb.

2020. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget, fagyi vagy kávé, séta, szökőkút. Nekem ez jött be eddig.
2020. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd el kávézni.
2020. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

El fogod benazni. 2 hete csetelsz vele, o kezdi feladni, es most kapsz eszbe, hogy talan kezdemenyezni kene.


Ha el is fogadja a meghivast, a kovetkezo lepest fogod eltoketlenkedni.

2020. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak, igazából nem is fontos, inkább hagyom.
2020. júl. 9. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem ez nem egy rossz ötlet randiként, de ami fontos, hogy azért biztosíts valami ivási-étkezési lehetőséget és lehessen valahol leülni. Annál kínosabb nincs, amikor több óráig csak sétáltok, keringtek - ilyen esetekben a lányok egy része nem mer szólni, hogy figyi, üljünk már le, mert fáj a lábam / szomjas vagyok, mert fél, hogy azt hiszi a srác, hogy nagyigényű meg lehúzós. Közben meg megjegyzi magában, hogy még erre sem gondolt a srác...
2020. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg hagyd, nem akartad te ezt igazan.
2020. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!