Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valahol csak úgy leszólítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valahol csak úgy leszólítok egy számomra szimpatikus lányt, az mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Mármint nem bunkóság ismeretlenül leszólítani valakit?

Úgy ismerkednék,de munkahelyen nem talàlok magamhoz illő lányt.



2019. okt. 10. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, bár én tuti meglepődnék, ha utcán leszólítanának.

20/L

2019. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szokatlan, de eldogadható, igazából attól függ hogyan csinálod.


A volt fodrászom is az utcán szedte fel a nőjét.


Tudod, ez olyan dolog, hogy aki művészi szinten érti a csajozást, az simán megcsinálja. Viszont gyakorlat teszi a mestert. Menj, és csináld sokat, és jó leszel benne.


Én utcán eddig 2 nőt tudtam úgy összeszedni, hogy randi is lett belőle.

2019. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Vadidegen férfi nem szólit le nőket az utcán.
2019. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mondasz neki... de talán ne úgy kezd, hogy odamész és "helló baby jössz velem szobára?". Inkább szemkontaktus, mosoly, társalgás - mindegy miről, lehet pont abból lesz majd a te stoyd ha felveszel valamit amit leejtett az utcán.
2019. okt. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam sokan próbálkoztak (főleg, hogy rengeteget sétáltam esténként egyedül), a legtöbbet elutasítottam, párral beszélgettem, kettő csókot is tudott lopni, de igazán sikerrel csak egyikük járt. Vele 3,5 hónapig együtt voltunk. Miben állt a sikere? Hogy ő volt az.

Szóval bármi lehetséges. Ha nem jössz be neki, bunkóság 😃😃 Kb. ez a "" szabály"". De nem tudod meg bejössz-e neki, ha nem kezdeményezel, szóval...

2019. okt. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es. Remenykedsz hogy dusgazdag pasi szolit le? :DDDDD
2019. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy és jóképű, akkor teljesen elfogadható. Ha nem, akkor zaklatásnak számít.
2019. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!