Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy életet leélni szeretet és megbecsülés nélkül?

Figyelt kérdés
Engem még sosem szeretett egy férfi sem, azért aki vagyok, de azért kihasználni, meg belém rúgni belém tudtak. Igaz hogy volt olyan, akivel én szakítottam, de attól még rosszuk esik, ahogy velem bántak, és az is hogy más nővel meg pont milyen jól együtt vannak. Valahogy ahogy öregszem meg kevesebb esélyt látok arra, hogy pont én kelljek valakinek hosszú távra, ha még fiatalon sem kellettem úgy igazán senkinek.
2020. júl. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Vegyél egy kutyát. Ő tud neked adni igazi szeretetet és megbecsülést. Bánj úgy a barátaiddal, rokonaiddal, hogy legyen szeretet és megbecsülés az életedben. Ez a két érzés pont az, ami nem párkapcsolathoz kötött. Ez nem szerelem vagy nemi vágy.
2020. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van kutyám, de azért az nem összehasonlítható egy párkapcsolattal.
2020. júl. 10. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szerelmet kérdezd. Én pl kapok szeretetet és megbecsülést párkapcsolat nélkül is.
2020. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Frusztráltan, keserűen, depressziósan. Lehet 0-ra pontozni érte, láttam már épp elég 50-60-as embert, akik sosem találták meg a párjukat, ha nagy ritkán volt is valamiféle "kapcsolatuk", az is egy rakás hulladék volt, hát így "vénségükre" már nagyon-nagyon rosszul vannak. Érthető. Én is mihelyt a családom "kihal" mellőlem, nyírom ki magam, eszemben sincs még utána is egyedül, magányosan r.hadni.
2020. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mit gondolsz kérdező, ez miért van így.


Az azért felvet némi kérdést, hogy mindig mindig ilyen férfiakat fogsz ki.

2020. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az idősödéssel egyáltalán nem biztos, hogy sokat csökkennek az esélyeid. Van, aki bőven 50 fölött találja meg az igazi társát. Én két ilyen embert is ismerek (egy nőt és egy férfit, akik egymással kötött hosszú és rossz házasság után elváltak és utána sikerült mindkettejüknek lelki társra találni). Szóval nem teljesen reménytelen a dolog, de persze próbálkoznod kell, például internetes társkeresőn kitartóan ismerkedni, különben nagyon kicsi az esélye, hogy véletlenül rád bukkan valaki, aki igazán szeretni tud. Persze lehet, hogy nem sikerül az aktív társkeresés, de ha nem próbálod meg, akkor utána öregkorodban vádolhatod magad, amiért kihagytad ezt az esélyt.
2020. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!