Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy két ember egymásból a legrosszabbat hozza ki?

Figyelt kérdés

Na nem gyilkosságra, vagy ilyesmi szélsőséges dolgokra gondolok, hanem olyasmikre, hogy pl. agresszívabb leszel a társaságában vagy frusztráltabb, ahelyett, hogy nyugodtabb és békésebb lennél, vagy pl. nem biztat, hanem aláz, az önbecsülésedet építi e azzal, hogy sosem dicsér csak kritizál.


Létezik olyan, hogy bár azt állítja, szeret, mégis úgy érzed, mellette "rosszabb ember" vagy, nélküle meg "jobb ember" lehetnél?



2018. febr. 3. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos létezik, szerintem nagyon is sok ilyen kapcsolat van,és ami még rosszabb, házasság is.


Ha az egyik fél domináns, uralkodó típus, a másik fél pedig ennek következtében alárendelten viselkedik, már kialakul az,hogy egymásból a legrosszabbat hozzák ki. Aki uralkodó - még jobban hiszi a maga igazát, aki pedig alárendelt, egy idő után úgy érzi,hogy mindenben a másik a tökéletes, annak a szava a döntő, ezért sosem tervez, cselekszik.


Hasonlóan összeférhetetlen a helyzet két uralkodó típusnál is.


A lényeg: ha két kevésbé kompromisszum kész, másik érveit, elképzeléseit, véleményét meg nem hallgató, el nem fogadó ember kerül össze adott a helyzet arra,hogy egymásból a legrosszabbat hozzák ki.

2018. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első leírta. Tiszta szürke 50..
2018. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Az élő peldaja vagyok! :-) Ez a masikkal valo "kolcsinhatastol" fugg. Az exem a legrosszabb énemet hozta ki belolem, de pont a viselkedesevel.

-"Nyomoztam" mert: allandoan hazudott

- egy idő után "hisztiztem, mert keptelen volt megbeszelni velem a problemainkat (megsertodott 1 hetre vagy szimplan nem valaszolt)

- egyaltalan, kesz sarkany lettem az egesz lenye miatt annyira taszitottuk egymast


Most bezzeg nincs ilyen a parom mellett!:-) Azt latja hogy nagyon odaado, gondoskodo, joszivű tars vagyok :-)

2018. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1# : azzal kiegeszitenem, hogy van olyan tars, aki abszolut hatarozatlan es nem vagy nagyon nehezen dont, ilyenkor kenytelen a masik donteni, a hatarozatlan meg elfogadja es sodrodik. Aztan egy ido utan persze elege lesz hogy a masik diktal folyton,es robban ( ez is megvolt nalunk 3#-as hsz voltam) , de a tutyimutyisagot nem viselem.

Most az ujabb kapcsolatomban ez teljesen jol kiegyenlitodik, es egyaltalan nem vagyok elnyomo, mert olxan tarsam van akivel lehet kommunikalni, egyeztetni,kiall magaert.

2018. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tiszta szürke 50? Miért, az a film erről szólt? Domináns és alárendelt felekről?
2018. febr. 3. 13:23
 6/11 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem :-( Vagyis elhiszem, értem, hogy ilyen létezik, de basszus, ez olyan elkeserítő: hogy nem látja a másik fél, hogy tönkremész mellette lelkileg, hogy csak mellette leszel olyan elviselhetetlen, amit nemcsak ő, de te magad, akiből mindez kijön (egyszer csak kirobban)sem tudod elviselni?


Ez borzasztó. Vagy ezek az emberek betegek volnának? Úgy értem, akik megaláznak, akik rombolnak téged, ahelyett, hogy építenének?

2018. febr. 3. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos nemcsak nem látja, nem is érdekli,hogy tönkremész mellette. Sőt, van aki ezt még élvezi is, és lefordítja úgy,hogy Ő a szenvedő alany, hiszen a másik ott, mellette semmire nem alkalmas.
2018. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Exem mellett egy csinos hulla voltam, állandóan fáradt, ingerült, életkedv nélküli izé. Az is baj volt, hogy kék az ég. Egy idő után már ő is csak szenvedett

Új párom mellett nevetek és van éketkedvem.

2018. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik. Nem illünk össze mindenkivel. Aki tapasztalt, az idejében lelép, és nem kínozza magát tovább.
2018. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapvetoen a bantalmazo kapcsolatokra jellemzo ez es valoban beteg a masik fel csak nem tud rola....
2018. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!