Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány barátként ezt teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátként ezt teljesen kedvesen, mosolyogva kellene tűrnöm?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit 8 éve ismerek. Tűz és víz vagyunk nagyon sok mindenben, de jól kijövünk, szeretünk együtt programokat csinálni ( havonta 2havonta sikerül kb összehozni), és tényleg sok mindenben tudjuk egymást segíteni.


Vonzalom sosem volt köztünk, ő abszolút nem az én esetem, ő pedig az egyetlen aki képes volt a szemembe mondani hogy szerinte kifejezetten csúnya vagyok, tehát ezzel sincs gond.


Lett egy barátnője, és azóta alig válaszol( nem töltenek sok időt együtt, tehát nem azért mert vele van), minden találkozó alól kihúzza magát arra hivatkozva, hogy a barátnőjének nem tetszik, ha nőkkel találkozik, de néha azért beszélhetünk neten.


Mielőtt kapcsolatba került volna, azt mondogatta, hogy ő nem fogja hagyni hogy ezekben a dolgokban lekorlátozzák, most mégis itt tartunk, és nem érti mi esik nekem ezen rosszul.


Van bármi értelme ilyen esetben beszélni vele/ velük, vagy jó pofát kell vágnom ehhez amíg nem szakítanak/ hagyni ezt a barátságot?


Ezzel együtt, ti is ilyen drasztikusan reagáltok az ellenkező nemű emberekre a párotok életében? Ez általános, vagy egyedi eset?


2020. júl. 12. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
8 év barátság után szerintem ezt teljesen nyíltan megmondhatnád neki és rákérdezhetnél, hogy most akkor mi legyen.
2020. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

A leírásod ellenére egész frankóra sikeredett a kategória választásod

...miért nem a Barátság topikba raktad ha tėnyleg barátok vagytok?

2020. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, elmondani neki normálisan, hogy ez így bántó, és indokolatlan, de nem értette mi a bajom, sőt, azt mondogatta, hogy egy kapcsolatba nem férnek bele ellenkező nemű barátok. Ha mindig ezen a véleményen lett volna nem csodálkoznék, de egyik eddigi barátnője kapcsán sem volt ilyen probléma.
2020. júl. 12. 13:54
 4/25 A kérdező kommentje:
Mert az érdekel, hogy ez a normális e egy párkapcsolatban? Ez az általános?
2020. júl. 12. 13:57
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

"egy kapcsolatba nem férnek bele ellenkező nemű barátok"

Hááát, én ennél a pontnál felálltam volna egy "okcsá" szöveggel és többet nem is kerestem volna.


Srác vagyok, gimiben lett 2 nagyon jó lány barátom. Aztán egy barátnőm, aki féltékeny volt rájuk. Aztán rájött, hogy felesleges és az egyikük esküvőjén már együtt is voltunk.

Férfiként nem férne nekem bele az egészbe, hogy egy nő lebeszéljen akármilyen barátomról.

2020. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez az általános,helyedben lekopnék a srácról.
2020. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Én mélyen egyetértek veled kérdező. Egy kapcsolatban is kellenek barátok. Akár ellenkező nemű is. Nincs ezzel semmi baj.

Az más kérdés h erről őt nem nagyon fogod meggyőzni

2020. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon úgy néz ki hogy neki ez a helyzet teljesen megfelelő, lehet nem is a lány kérte meg rá hanem magától érzi ezt korrektnek ebben a formában.

Nekem is van olyan férfi barátom akivel nem találkozgatok kettesben mióta van barátnője, nem akar félreértést stb. 10 éve vagyunk jóban. Társaságban szoktunk időt tölteni együtt, ott jól megvagyunk, ennyi.

Ha neked "nem elég" hogy neten néha dumáltok akkor ne keresd.

2020. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Én, mint párkapcsolatban élő ember, az a véleményem, hogy egy jól működő kapcsolatba nem fér bele a sülve-főve barátkozósdi. Főleg nem ellenkező nemű emberrel. Meg semmilyen neművel. Az egy dolog, hogy néha összeröffenek valakivel egy kávéra. De nehogymár egy idegen miatt kevesebb időt fordítsak napi szinten a kedvesemre.


Azok a nők és férfiak járkálnak el otthonról mindig máshová, akiknek xar a házassága, nem érzik otthon jól magukat. Figyeld csak meg!

2020. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Én sem nézném jó szemmel,ha a barátom egy másik csajjal találkozgatna, aki elvileg csak a barátja. Rám legyen ideje és a munkájára, meg a családjára:)


Kérdező szerintem hagyd! Ne alázd meg magad...

Majd nemsokára Te is kapcsolatban leszel és neked sem lesz sok időd!

2020. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!