Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasival szerintem kölcsönö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasival szerintem kölcsönösen tetszünk egymásnak, és tegnap rám mosolygott és "úgy" nézett de nem viszonoztam mert máson járt az eszem (már bánom). Szóval ha legközelebb mosolyogva ráköszönnék akkor mit gondolna?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy azt higyje hogy nem vagyok rá vevő az utóbbi incidens végett.
2019. nov. 1. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom örülne neki
2019. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
8%

Ráköszönsz, beszélgetni kezdesz vele. Bármiről. Akármiről. De tényleg. Mi, férfiak sokkal nyitottabbak vagyunk a nők érdeklődési körei, hétköznapi beszédtémái felé.

Ti nők tényleg ennyire primitívek vagytok, hogy alapvető kommunikációs készségekkel sem rendelkeztek? Gyökerek!

2019. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
azt gondolná, na itt egy könnyen megszerezhető, betömni való lyuk.
2019. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!