Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány barátként ezt teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátként ezt teljesen kedvesen, mosolyogva kellene tűrnöm?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit 8 éve ismerek. Tűz és víz vagyunk nagyon sok mindenben, de jól kijövünk, szeretünk együtt programokat csinálni ( havonta 2havonta sikerül kb összehozni), és tényleg sok mindenben tudjuk egymást segíteni.


Vonzalom sosem volt köztünk, ő abszolút nem az én esetem, ő pedig az egyetlen aki képes volt a szemembe mondani hogy szerinte kifejezetten csúnya vagyok, tehát ezzel sincs gond.


Lett egy barátnője, és azóta alig válaszol( nem töltenek sok időt együtt, tehát nem azért mert vele van), minden találkozó alól kihúzza magát arra hivatkozva, hogy a barátnőjének nem tetszik, ha nőkkel találkozik, de néha azért beszélhetünk neten.


Mielőtt kapcsolatba került volna, azt mondogatta, hogy ő nem fogja hagyni hogy ezekben a dolgokban lekorlátozzák, most mégis itt tartunk, és nem érti mi esik nekem ezen rosszul.


Van bármi értelme ilyen esetben beszélni vele/ velük, vagy jó pofát kell vágnom ehhez amíg nem szakítanak/ hagyni ezt a barátságot?


Ezzel együtt, ti is ilyen drasztikusan reagáltok az ellenkező nemű emberekre a párotok életében? Ez általános, vagy egyedi eset?


2020. júl. 12. 13:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"ha velem akar találkozni akkor együtt sem kell lenniük szöveggel zárja" magyarul a barátnője választás elé állítja, ő pedig elég egyértelműen mellette dönt.

Ennyi, kérdező. Hagyd rá.

2020. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
már bocsánat, de mi a f@szért vergődsz itt össze-vissza és akadékoskodsz? láthatod, hogy hányan leírták már, de én is szívesen megteszem; nem kíváncsi a továbbiakban a srác rád, mások a prioritásai. lépj tovább, nyuszi. ;)
2020. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves leányzó, keress olyan barátot, akinek fontos vagy. Ha a pasid dobja a barátságotokat, azért, mert összejött valakivel, akkor nem voltál neki annyira fontos.Fiúk is vannak, akik csak barátkoznának, tehát csak barátság, nem több, szóval lehetnek attól még más fiú barátaid.
2020. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elírtam, nem a pasid, hanem a fiú barátod *
2020. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
szopd le az anyád
2020. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!