Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert neznek meg sokan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert neznek meg sokan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem szerintetek mi lehet az oka, hogy utcan, etteremben vonaton stb megneznek a lanyok, de van hogy a ferfiak is. Ma is mentem a vonaton szemben ult a masik sorban egy lany a melettem levoben meg meg 1. Mind kettot elcsiptem tobbszor a 20 perces ut alatt, hogy nez mikor meg eszrevett elkapta a fejet. Bejohetek az ilyen lanyoknak vagy akar azert is nezhetnek hogy hu de ronda ilyet ritkan lattam.?? Lanyok ti miert szoktatok ezt csinalni inkabb ha bejon a srac vagy ha egyaltalan nem es megis megbamuljatok.
2020. júl. 12. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jóképű vagy, de annyira, hogy még a férfiaknak is tetszel.
2020. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valamiert ugy erzem ironikus akartal lenni ezzel a valasszal de nem pontozlak le :)
2020. júl. 12. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, te mit hiszel el? Milyen választ vársz, úgy őszintén?

Az 1. válaszolónak igaza van. Lehet, hogy feltűnően jóképű vagy, vagy pedig az ellenkezője, iszonyatosan ronda vagy.

Van tükröd? Van önképed? Mit látsz a tükörben?

2020. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En magam sosem tartottam jokepunek, sot kiskoromban sokszor csufolt is a tobbi gyerek, emiatt volt is egy hatalmas onbizalomhianyom ez az utobbi par evbe joval csokkent de meg mindig van. Baratnom meg nem volt 25 eves letemre. Mondjuk nem is kozeledtem szinte senkihez ugy, akihez meg igen annal nem jott ossze. Szoval ezek alapjan en arra saccolnek, hogy inkabb csunya vagyok mint jokepu.
2020. júl. 12. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hasonlítasz valami hírességre.Vagy simán maszatos volt az arcod.
2020. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A maszatos kilove :D Meg a hiresseg is szerintem legalabbis en nem ismerek hasonlot tul egyedi vagyok... :)
2020. júl. 12. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Én azokat nézem meg, akik na, szóval majdnem mindenkit. Diszkréten, de alaposan.

Azokat inkább, akik furcsák.

Ne gondolj bele túl sokat, az emberek nagyrészt nem azért mézegetik a másikat mert bejön, hanem mert találtak rajta számukra érdekeset.

Pl mostanában látok fiatal fiúk ilyen madárfészek frizurát hordanak. Nekem pl rohadtul tetszik. Érdekes, vagány, kicsit dedós, de valahogy férfias is. Nekem nagyon bejön, pedig nem korosztályom.

44n

2020. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem sima rovid hajam van oldalba felnyirt szakall borostanal picivel nagyobb semmi egyedi stilus vagy ami figyelemfelkelto lenne.
2020. júl. 12. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindenkit megnézek. A legszebbet is megva szottyos öreget is. Azért van a szemem.
2020. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert egyedül utaztál,azokat lehet bámulni.
2020. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!