Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfivel, aki úgy néz ki mint McGyver, ugyanazokat a trükköket tudja és a személyisége is ugyan olyan?

Figyelt kérdés
A Richard Dean Anderson féle Mcgyvere gondolok a 80-as évekből, nem a csicskagyerekre a rebootban.

2020. júl. 12. 21:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

10.


Próbáltam, de annyira nem működött, mert értelmetlennek éreztem egy idő után. Ki olvassa azt el? Még ha valami orvosnak írnám, mint a Joker a filmben, de így... nincs célja.


Kell valahol ahol kiadhatom a negatív dolgokat, nagyon-nagyon fárasztó nekem az, hogy mindig meg kell játszanom magam a "valódi világban", ami ugyan jól megy - pl. tegnap is kaptam egy olyat - nem gúnyosan - hogy mennyire optimista és vidám vagyok. Ha tudnák ezek az emberek az igazságot... Mondjuk ez a megjátszás "passzív" reakció, nem igazán tudatos, csak kell, hogy ne cseszegessen senki soha. Meg próbálom magam jól érezni. Ami persze lehetetlen küldetés. Megint nem aludtam az éjjel és szerintem ma se fogok tudni, de nem veszek be altatót. Így is mindig véghallgatom a háziorvosom rosszallását, hogy "fiatal vagyok én gyógyszerfüggőnek", ami igaz, de depressziósnak is fiatal vagyok, mégis az vagyok.

2020. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#11: tehát random vadidegen embereket szennyezel az érzelmi salakoddal. Gratulálok. Gondolom, az élet más területein is ilyen utolsó kis energiavámpír vagy.
2020. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

12.


Miért szerinted mit kellene? A "fojtsad el, akkor majd jobb lesz" zsákutcán ami nem működik (és nem is működhet). Fizeted a pszichológusi látogatásaimat? Nem hiszem.

2020. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

12.


És amúgy nem, az ember azt gondolná, hogy az vagyok a valódi világban, de nem. Még magam is meglepődöm azon, hogy az ismerőseim kedvelnek. Nem tudom miért, mert én semmilyen jótulajdonságot nem tudok magamban felfedezni, de mégis kedvelnek. Nem értem őket. Pedig nincs benne érdekük, ami duplán teszi egy hatalmas kérdőjellé az egészet.

2020. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Itt csak azt éred el, hogy jelentsék a kommentjeid - jogosan.
2020. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem dolgom megoldani a problémáidat, sem megoldást keresni rájuk. De minket kímélj meg tőlük.


"Ki olvassa azt el? Még ha valami orvosnak írnám, mint a Joker a filmben, de így... nincs célja."


Vagyis te egy mások figyelmét hiányoló nyomi vagy. Na, ez tényleg a legalja.

A napló azért lenne, hogy KIADD magadból a dolgokat. Nem azért, hogy ÁTADD másoknak. Eszem megáll, hogy mennyire önző vagy.

2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

15.


7 éve vagyok itt kisebb-nagyobb szünetekkel. És sosem érdekelt ez a fajta kődobálás. Ha boldog leszek valaha is, nem leszek itt. Csak hát... nem leszek boldog soha.

2020. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

16.


Akkor rosszul fogalmaztam. Ha csak naplót írnék, az céltalan lenne, itt viszont már kaptam 1-2 jó ötletet, találtam rá néhány hasznos összefüggésre vagy beszélgettem jókat privátban különböző személyekkel. A valódi világban történő - számomra - nagyon unalmas beszélgetésekhez képest nagyon jók voltak.

2020. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De nekünk nem feladatunk, hogy a problémáiddal foglalkozzunk, felfogtad? Nem tartozunk neked semmivel. Szennyezz máshol.
2020. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Külsőre nem rossz, de a személyiségéről fogalmam sincs milyen, a trükkjeit felületesen láttam.
2020. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!