Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyan olyan személyiségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan olyan személyiségű, hasonló szokásokkal, kedvencekkel és ízléssel rendelkező pár hosszú életű lehet?

Figyelt kérdés
Továbbá mind a 2-en vízöntők vagyunk.
2009. jún. 11. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet. csinálhattok közös programokat, amiket szerettek, csinálhatjátok együtt. de azért arra figyeljetek, hogy hagyjatok levegőt egymásnak, és akkor simán lehet :) sok boldogságoot
2009. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2009. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, sok helyre tudtok együtt menni a közös érdeklődési körötök miatt. 2 vízöntő az nem tudom, hogy milyen együtt, de ne ezzel foglalkozz. Horoszkóp szerint nem vagyunk vmi jó párosítás a barátommal, de csak röhögünk rajta, az a lényeg, hogy jól érezzük magnkat együtt :)
2009. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ a kapcsolat lehet hosszú életű. gondolj bele, lehet hogy izgalmas az elején az "ellentétek vonzzák egymást" szöveg, de hosszú távon nem a legjobb dolog. (biztos vannak kivételek) 20 hónapja boldogítom a páromat, hasonlóak vagyunk mint amit leírtál. a közös élmények a legértékesebbek egy kapcsolatban. és ezeket közös érdeklődési körrel, de mégis egyfajta nyitottsággal lehet elérni, és átélni.
2009. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat. De nem válik a kapcsolat unalmassá, pont azért,mert ugyan az az érdeklődési kör, meg ugyan olyanok vagytok?
2009. jún. 11. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

nem, hiszen hasonló felfogásunk van a világ dolgairól, egyben nyitottak is vagyunk , és egymást fejlesztjük. fejlődőképesek vagyunk :D

beképzeltség nélkül írom, mindketten értelmes emberek vagyunk, persze nem vagyok egy Einstein, van még hová fejlődnöm. önálló gondolatainkat megosztjuk egymással, koncertekre, fellépésekre, bulikra járunk együtt, utazgatunk ezekért, és rengeteg közös élményünk van, filozofálgatunk az élet mélyebb kérdéseiről, mindenről ami épp eszünkbe jut. az ember tudod kicsit önző lény, mert hasonló társat, barátot keres, mint amilyen saját maga.

saját magadat pedig nem unod meg :)

nekem ő a másik felem, hasonló mint én, csak férfi nemű, ezáltal mégsem TELJESEN ugyanolyan mint saját magam. remélem érthetően el tudtam magyarázni :D

2009. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!