Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történhet meg az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhet meg az hogy egy fullos csajt nem használ ki a haverom (pedig haverom nem egy gullos csávó és ilyen nőket nem mindig sodor elé az élet)?

Figyelt kérdés

Haverom ismerkedett egy nagyon fullos szép arcú,nagyon kerek fenékkel rendelkező barbibaba alkatú csajjal,természetes feszes cicikkel,csak egy a bibi volt,volt gyereke már az előző kapcsolatából pedig haveromnál vagy hét évvel fiatalabb kiscsaj,a csajjal komolyan tervezte azt mondta nekem nagyon bejön neki és még a kisgyerek sem volt probléma neki.

Naa aztán ismerkedtek de nem találkoztak végül és egyszercsak most előrukkol egy szépnek szép lánnyal de nem olyan jó mint az előző,egyetem óta ismerik egymást ezzel az új nővel és ez szolidabb meg idősebb is meg olyan koravén,de én mondtam neki az előzőt legalább meg kellett volna.....de nem kezelte le pedig nagyon jó teste volt annak a kiscsajnak és azért a kisnőért elég jó pasik vannak oda meg vissza ahogy láttam.Mégis haverom aki azért nem egy 10/10-es pasi(ez az igazság) offolta őt ,pedig még ilyen punit nem látott soha ,én szivesen rámennék de engem nem akar az a kiscsaj,meg haverom valamit érzelgősködött vele sokáig,és ugye meg se dugta mert valami szerelem alalult volna közöttük aztán mégse.De ilyen rómeó és júliát játszottak,ment a nyáladzás hogy miért nem keresi fel haverom őt meg stb stb amúgy is haverom ilyen érzelgős kis szr,nekem nem beszél arról a nőről hiába kérdezem miért nem lett végül semmi nem mondja meg.

De még mindig látom nézegeti facen a csajt meg mentegeti le a képeit a telójába,van a telefonján á


róla egy csomó kép.Közben meg alakulgat neki ezzel az új csajjal,mégis az előzőt nézegeti még.

Ki érti ezt???


2020. júl. 13. 18:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Haverom egy ilyen kis érzelgős szr és úgy kell elkpézelni hogy egy ilyen szexi lányért odavolt meg vissza,aztán még mindig nyáladzik utána,de közben meg mégse ragadta meg az alkalmat és talált egy egyszerű kislányt helyette,de azért még mindig azt az elsőt nézegeti
2020. júl. 13. 18:43
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaki osszefoglalna?
2020. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Dikk leírtam ,én megarnám de nekem nem hagyja magát,bezzeg haveromnak hagyta volna
2020. júl. 13. 18:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert látja, hogy egy igazi paraszt vagy.
2020. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4..pont leírtad amit gondoltam 🤣
2020. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Voltam én már jó nővel....nehogy azt higyjétek már nem,bezzeg a haveromnak adta volna,ne de nem ez a kérdés
2020. júl. 13. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6. Jah a rosszlányok.hu-ról. :D
2020. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja..bocs, a kérdésre a válasz, mert a fentiekből nem szűrted le...Én értem..

A megfogalmazásodból süt a felszínes ostobaság. Ez nem mindenkinek jön be. Ezért nem kellettél. A haverod lehet normális, bár biztos ismered a mondást; madarat tolláról...

Szóval vannak kételyeim vele kapcsolatban is,ha ő is téged annak tart.

Egyszerűen buta vagy. Lehet jó külsőd, de messziről látszik, hogy a farkad után mész. Nem mindenki adja le ennyire a szintet,ezért nem kellettél a lánynak.

A haverod meg nálad értelmesebb és nem "rámenni "

akart.De valószínűleg végig gondolta, hogy mit vállalna egy gyerekkel.

2020. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Te se a napon barnultal kerdezo
2020. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem hogy mi a fsz ban a haverommal mert beszélt nekem erről a nőről többször is hogy mikor még kint volt németprszágban alig várja hogy hazajöjjön mert van egy kis nő aki neki nagyon tetszik.Akkor mutatta meg nekem őt és akkor már eldöntöttem gejben hogy lepattintanám őt.Aztán a másik amit nem.értek minek mentegeti le a képeket rola a telefonba amia napig xdddd
2020. júl. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!