Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a nektek nagyon tetsző fiúról egyszercsak kiderülne, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a strandon egy fiúval, első látásra is roppant vonzó volt. Beszélgettünk egymással nem is keveset, még szimpatikusabb lett. Reméltem, hogy fogunk még találkozni, meg is beszéltünk egy cukrászdát. Nagyon furcsa volt, hogy egyáltalán nem közeledik, de gondoltam, hogy csak nem akarja elsietni a dolgokat. Végül kerek perec rákérdeztem, hogy ő tulajdonképpen mit szeretne, folytassuk-e a továbbiakban az ismerkedést. Erre teljesen leforrázott a válasza, közölte, hogy abszolút barátian viszonyul hozzám és ő a fiúkat szereti, nem érez a lányok iránt vonzalmat. Semmilyen jellegzetes homoszexuális gesztusa nem volt, ellenkezőleg férfias, kigyúrt, senki nem mondaná meg róla ezt. Azóta is rajta kattogok, mert nekem elindultak iránta az érzéseim.
2020. júl. 14. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, légyszíves!
2020. júl. 14. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod a barátságot, vagy felejtsd el.
2020. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy csak ezzel a szöveggel rázott le, valójában nem is homo.
2020. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, de az, hogy nem volt semmilyen - állítólag jellegzetes - meleg dolga az nem jelent semmit, attól még bőven lehet biszexuális vagy meleg is. Nem csak az Alföldy Róbert - Steiner Kristóf jellemű melegek léteznek, vagy az olyan extravagáns figurák, mint Freddie Mercury.



De el kellene oszlatni már ezt a tévhitet, hogy a meleg ember automatikusan olyan, mint Mettaton az Undertale-ből, vagy Dr.Crowler a Yugioh GX-ből ( [link]

2020. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi interakció nagyon kevés lenne ahhoz, hogy bármilyen érzelmekről szó lehessen, szóval ha szimpatikus akkor simán haverkodnék vele, aztán hátha kialakul belőle barátság. De ha neked már most ennyire tetszik, akkor kíméld meg magad az egésztől, csak szenvedni fogsz tőle, ennyit nem ér egy új ismerettség.
2020. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem volt nagyszám és nem habarodnék bele teljesen akkor elfogadnám a barátságát, és mint barátja jóba lennék vele a továbbiakban is. De ha azt venném észre magamon, hogy lefekvés előtt rá gondolok, és állandóan nézem a telefonomat, hogy vajon írt-e, akkor inkább megszakítanám vele a kapcsolatot.
2020. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék? Hát keresnék mást, olyat, aki a nőket szereti.
2020. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, keresnék mást. Mégsem moshatom ki az agyát, hogy a nőket szeresse, szóval nemigen van mit tenni. :D
2020. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!