Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szüleinek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szüleinek hogy mutatkoztak be? Jó napot, xy(teljes név) vagy jó napot,Betti vagyok? Vagy más ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

A barátommal házibuliban megyek holnap. Előtte elmegyek hozzájuk, hogy több időt tölthetünk együtt.(A másik terv a strandolás volt, de rossz idő lesz, úgyhogy oda nem megyünk.)

Valószínűleg otthon lesz náluk a családból valaki, így be kell mutatkozni.



2020. júl. 17. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem interjú lesz szóval nem kell befeszülni, csak lazán de tisztelettudóan.
2020. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Továbbá házibuliba mész, nem benne.
2020. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alap:Hogy szoktál bemutatkozni ha idegen emberekkel találkozol, akiket még nem ismersz?:D


Ha "Bettiként" mutatkozol be, akkor egy neveletlen parasztnak fognak gondolni,(amit ugyan nem mondanak, de magukban meg lesz a vélemény) aki a minimumot nem tudja.A kézfogás is árulkodik egy emberről, és le is tudja magát írni vele.

2020. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
"Jó napot kívánok, Kovács Mária vagyok." Idegen felnőtt emberek között így szokás. Vagy a végén hozzateheted még, hogy "... Kovács Mária vagyok, Mari"
2020. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baráti társaságon kívül felnőttként mindenkinek teljes névvel illik bemutatkozni. Ha olyan neved van, amit senki nem szokott végigmondani, akkor pedig "jó napot kívánok(!), Kovács Margaréta Erzsébet Anasztázia vagyok, Aninak szoktak szólítani".
2020. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot kívánok, Burgenlanderbergerburger Kleopátra vagyok, de nincs facebookom ne tessék lecsekkolni.
2020. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

(2/6: köszönöm a helyesírási hiba észrevételét;))

2020. júl. 17. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Napszaknak megfelelően magázva vagy tecccikkelve köszönsz, megvárod, hogy Ők nyújtsanak kezet, s mondják a nevüket, aztán Te mondod a nevedet, Ypszilon Bettina vagyok, a leendő unokáik édesanyja...
2020. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!