Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszítónak tartjátok,ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszítónak tartjátok,amikor ilyen kommentek vannak a csajok facebook fotói alatt?

Figyelt kérdés

Csajok fényképei alatt ilyen kommenteket látok:

Babám,hercegnőm,egyetlenem,életem

Majd ezután 10db szívecske és ezeket a kommentek többségét csajok írják.


Férfiak,ti mit gondolnátok ha a kiszemeltetek fotóinál ilyen kommentek lennének?

Kicsit visszataszító lenne?


2020. júl. 17. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen mert ezt elvárja az aki kirakja csak azért tesz ki ilyeneket hogy fényezzék az egóját mert ő is ilyen kommenteket ir a barátnőinek.Gyerekes és igen visszataszító.
2020. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, de igen. Számomra visszataszító.
2020. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Visszataszítónak nem mondanám azért, de egyértelmű, hogy az ilyen lányok akik a képet kiteszik, azok csak egotuning miatt rakják ki vagy mert nagyon alacsony az önbizalmuk, így nekik bőven elég ha kitesznek ilyen képet mert a sok kan ugye, vagy ahogy te is írtad lányok is, mindenki, rá is harap, dicséri, fényezi stb.


Az a vicces az egészben, hogy azok a képek másra tényleg nem jók, mert semmi értelmes nincs rajtuk csak egy csücsörítés, meg itt ott mutogatják mijük van közben meg belül tök értéktelen nulla emberek, a legtöbb ilyen.


Ja, egyetlenem, közben meg irigykednek rá a háta mögött meg kibeszélik, esetleg ha fog egy jobb palit akkor már r*b@ncnak nézik, igen, tényleg őszinte barátság ez, gratulálj nekik te is 👏👏👏

2020. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyet szánalmasnak tartom, és igen visszataszít, ha valaki ezt a stílust osztja.
2020. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én minden ilyen moslékot törlök, kivéve ha a párom vagy a barátaim írják oda, de ők meg azért nem szoktak ilyen ótvar módon segget nyalni. Szerencsére már tiltottam a kommentelés lehetőségét idegeneknek, az ismerőseim meg nem ilyen trógerek.
2020. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak azt, hogy megrekedtek gyerekkorom plázaribi tinilányainak szintjén, akik mindig nagyon "fleghmán XD ikszdé ikszdé" odairkáltak ilyeneket egymásnak. 13-16 évesen ez még elmegy, később már nem.
2020. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Engem pl nem taszít. A lányom egy két feltöltött, és megosztott képénél én is látom a hozzászólásokat. És van köztük ilyen szivecskés is. Viszont, neki akik ezeket küldik, a barátnői, és szinte mindegyiket ismerem személyesen. Lehet pont ez az oka annak, hogy nem tastít a dolog. De gondolom, te olyanokra gondolsz, hogy nem is ismerik egymást, és úgy küldözgetnek mindenfelé mindenfélét
2020. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a szimpátia a csajok felé fordított arányban növekszik a fácséra kitett képek számával. Bár nem tudom, hogy hogyan fogom meglátni, mivel nem vagyok fennt a fácsén.
2020. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!