Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak közül számotokra lenne kizáró ok?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasók!


Kérdésemmel azt szeretném feltárni, hogy van e számotokra olyan külső jegy, ami alapból kizárja az ismerkedést párkapcsolat szempontjából.

Nem arra gondolok, mint amikor valaki pl. igénytelenség miatt csúnyán elhízott, vagy zsíros a haja stb..stb... hanem olyasmikre, amikről szegény nem tehet. Akárhogy is emberséges az ember és megértő, de adódhat olyan, hogy bizony ,de megmagyarázhatatlanul taszítja egy bizonyos dolog.

Néhány dolgot szavazásra bocsájtok ( amik közül egy sajnos nekem is van),de természetesen mindent szívesen elolvasok.



2020. júl. 9. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Neurofibromatózis ( sok, kisebb-nagyobb búbok szerte a testen, ezerszám is lehet)
Művégtag
Vitiligo
Műfogsor (fiatalon)
Egyik végtag nem fejlődött ki rendesen
Hypertrichosis
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pl mindegyik. Ne haragudjatok.
2020. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem korlátozza semmiben, akkor számomra csak a művégtag elfogadható.
2020. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Leginkább a mértékétől függene amúgy. A műfogsor azért sem zavar, mert nekem borzasztóak a fogaim ilyen fiatalon, rossz géneket örököltem és nem vették időben észre, pluszban egy hentes volt a fogorvosom... szóval majd lesz sajnos implantom is.

A vitiligo nekem full semleges. Egy művégtag nem zavarna, ha mellé teljesen önellátó, az egyik ki nem fejlődött végtag... ezt nem tudom, látnom kéne, taszít-e vagy sem; volt ilyen is, olyan is.

A hypertrichosis és a neurofibromatózis viszont tényleg attól függ, milyen mértékű. De így elsőre egyikre sem mondanám, hogy 100%-ig kizáró ok.

2020. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi de a műfogsoron kívül mind az
2020. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
A mufogsoron kivul mindegyik kizaro ok. A vitiligo meg hatareset, azt nem tartom csunyanak, csak olyan fura, nem az jutna eszembe a masikrol szerintem, hogy vonzo ferfi, hanem hogy erdekes, szep, de inkabb mint valami egzotikus allat, amit meg nem lattam eloben🤷🏼‍♀️
2020. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a műfogsor kivételével mind kizáró ok, de ilyen opció nem volt a választások között.
2020. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha már feltettem a kérdést, én is írok.

Ahol az egyik kar rövidebb, az számomra valamiért visszataszító. De a saját magam betegségét is mérhetetlenül annak tartom.

2020. júl. 9. 17:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismertek egyébként olyan embert, akinek ezek közül valamelyik van?
2020. júl. 9. 17:47
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Engem az lep meg, hogy a teljesen ártalmatlan vitiligora itt mindenki "harap" válaszban. IRL-ben meg szinte minden vitiligosnak van párja, most komolyan ez a nagy baj, hogy van rajta pár fehérebb folt?
2020. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ha tényleg extrém súlyos, a neurofibromatózis és a hypertrichosis kizáró ok, egyszerűen undorodom tőlük, bocsi (ezek alatt tényleg azt értem, ha valakinek a teljes testén sűrűn, hypertrichosisnál kb. szőrteleníthetetlen verzióban). Művégtagb/ nem kifejlett végtag nem lenne nekem gond - volt pl. munkatársam, akinek az egyik kézfeje nem fejlődött ki, ha arcra bejött volna, simán összejöttem volna vele, mert nem tartottam annyira esztétikailag csúnyának. A vitiligo szerintem kifejezetten szép, érdekes tud lenni, műfogsorral sincs gond.


Nálam még, ami kizáró ok, mert irtózom tőle, az a sztómazsák.

2020. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!