Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit? Hogyan tudnám leépíteni finoman?

Figyelt kérdés

Van egy jól működő párkapcsolatom, vele már az esküvőt tervezzük.

Azonban nemrég adódott egy kis probléma a munkahelyemen. Van egy férfi, aki tulajdonképpen a közvetlen felettesem, normális, jófej, kedves. Viszont az utóbbi néhány hónapban észrevettem, hogy nagyon bámul, olyan témákat hoz fel, amik engem is nagyon érdekelnek, az egyik műszakban pedig olyan lelki témákról beszélgettünk ketten, amikről én nagyon hosszú idő után szoktam nagyon bizalmas viszonyban beszélni.

Nagyon megijedtem ettől, persze a páromnak is elmondtam, de azóta félek, hülyén viselkedem, zavarban vagyok, mert függ azért tőle a munkám és fogalmam nincs, hogy kellene kezelnem. Ha szembesíteném a dolgokkal és tényleg bejövök neki, valószínűleg tagadna, mert neki is van párja, szóval még én tűnnék hülyének, a maga javára tudja fordítani a helyzetet. Ti mit tennétek?



2020. júl. 18. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, tarts meg a 2 lépés távolságot, lelkizésbe ne menj bele. Érdemes a párodat sűrűn emlegetni, illetve mindenről többes számban beszélni.
2020. júl. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez elképesztő. Hónapokon át elég "gyanús" dolgokat csinál, cserébe viszont lelkizgetsz vele és bizalmas dolgokat osztotok meg. Oké hogy a felettesed, de ki erőltette hogy beszélj ezekről? Hogy ezekbe belemenj? Ki tehette volna meg hogy azt mondja neki "sajnálom, de ez személyes dolog/nem akarom ezt a témát erőltetni"? Azért nem tetted, mert nem akartad, nem mert a munkád függött tőle.


Benne van hogy azért vagy zavarban és félsz, mert attól tartasz többet kezdesz iránta érezni és vége lesz a mostani pároddal, de ez a ti dolgotok. Azt tudod csinálni hogy minden ilyen lelkizős hülyeséget hagysz vele és csak a munkára koncentráltok, a közeledéseit pedig lesöpröd. Te okoztad magadnak ezt a helyzetet, senki más.

2020. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!